Info o ZWT-03 Zahradní stůl se skleněnou deskou - 60cm - hodnocení a parametry

Informace: ZWT-03 Zahradní stůl se skleněnou deskou - 60cm Zahradní stolky Tradgard

Popis produktu: Kulatý kovový stůlse skleněnou stolovou deskou (5mm). Barva stolu je černá. kovový stůl+skleněná deska 5mm   Technické údaje: výška výrobku: 70cm délka výrobku: ø60cm hmotnost: 5,7kg nosnost: 50kg materiál: kov + sklo 5mm barva: černá rozměr balení: 67x63x9cm materiál balení: karton možnost rozložení: ne otvor pro slunečník (průměr): ne   Obsah balení: 1x Stůl ZWT-03 ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží ZWT-03 Zahradní stůl se skleněnou deskou - 60cm za skvělou cenu 879 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - ZWT-03 Zahradní stůl se skleněnou deskou - 60cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Tradgard ZWT-03 Zahradní stůl se skleněnou deskou - 60cm skvělá volba v kategorii Zahradní stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt ZWT-03 Zahradní stůl se skleněnou deskou - 60cm od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého ZWT-03 Zahradní stůl se skleněnou deskou - 60cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu ZWT-03 Zahradní stůl se skleněnou deskou - 60cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka ZWT-03 Zahradní stůl se skleněnou deskou - 60cm Tradgard - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o ZWT-03 Zahradní stůl se skleněnou deskou - 60cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží ZWT-03 Zahradní stůl se skleněnou deskou - 60cm Tradgard na zahradu

ZWT-03 Zahradní stůl se skleněnou deskou - 60cm Zahradní stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace ZWT-03 Zahradní stůl se skleněnou deskou - 60cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tradgard, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 879 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

ZWT-03 Zahradní stůl se skleněnou deskou - 60cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tradgard
- číslo EAN 8595226702132 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

ZWT-03 Zahradní stůl se skleněnou deskou - 60cm Zahradní stolky
Cena zboží
879 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní stolky Tradgard

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (ZWT-03 Zahradní stůl se skleněnou deskou - 60cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tradgard), manuály 8595226702132, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.