Info o Znovu snímatelná samolepka Little Fawn, 40x30 cm - hodnocení a parametry

Informace: Znovu snímatelná samolepka Little Fawn, 40x30 cm Tapety a nálepky Chocovenyl

Popis produktu: Samolepky Chocovenyl vznikají ve spolupráci s talentovanými umělci z celého světa, a tak díky nim můžete vtisknout své zdi originální podobu a vytvořit v místnosti magickou atmosféru. Samolepky jsou vyrobeny z kvalitní tkaniny bez obsahu PVC, jsou odnímatelné a znovupoužitelné, aniž by zanechávaly na zdi jakoukoli stopu. Jejich povrch je matný s lehkou texturou a po nalepení dokonale splynou s okolní plochou. Spolehlivě se ubrání i dětským ručičkám, protože v případě lehkého znečištění lze samolepku otřít. - Materiál: kvalitní tkanina (neobsahují PVC, hlavní složkou je polyester) - Rozměry: 40 x 30 cm - Vlastnosti: navržené ve spolupráci s umělci z celého světa, snadná aplikace (stačí jen sloupnout zadní část), znovupoužitelné, nezanechávají stopy, tenké, matný povrch s jemnou texturou - Balení: dodáváno v pevném obalu ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Znovu snímatelná samolepka Little Fawn, 40x30 cm za skvělou cenu 649 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tapety a nálepky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Znovu snímatelná samolepka Little Fawn, 40x30 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Chocovenyl Znovu snímatelná samolepka Little Fawn, 40x30 cm skvělá volba v kategorii Tapety a nálepky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Znovu snímatelná samolepka Little Fawn, 40x30 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Znovu snímatelná samolepka Little Fawn, 40x30 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Znovu snímatelná samolepka Little Fawn, 40x30 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Znovu snímatelná samolepka Little Fawn, 40x30 cm Chocovenyl - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Znovu snímatelná samolepka Little Fawn, 40x30 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Znovu snímatelná samolepka Little Fawn, 40x30 cm Chocovenyl na zahradu

Znovu snímatelná samolepka Little Fawn, 40x30 cm Tapety a nálepky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Znovu snímatelná samolepka Little Fawn, 40x30 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Chocovenyl, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 649 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Znovu snímatelná samolepka Little Fawn, 40x30 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Chocovenyl
- číslo EAN 0700613001226 z výroby
- produkt je v kategorii Tapety a nálepky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Znovu snímatelná samolepka Little Fawn, 40x30 cm Tapety a nálepky
Cena zboží
649 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Tapety a nálepky Chocovenyl

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Znovu snímatelná samolepka Little Fawn, 40x30 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Chocovenyl), manuály 0700613001226, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.