Info o Žlutý ručně tuftovaný koberec Think Rugs Polar PL Yellow, 120 x 170 cm - hodnocení a parametry

Informace: Žlutý ručně tuftovaný koberec Think Rugs Polar PL Yellow, 120 x 170 cm Koberce a předložky Think Rugs

Popis produktu: Krásně jemný, hebký a luxusně vypadající - takový je koberec z řady Polar, který je vyroben ze 100% mikrovlákna. Jeho vlas je ten nejdelší a nejtenčí, jaký kobercový ráj značky Think Rugs nabízí, a tak vypadá téměř jako opravdový kožich polárního medvěda. - Materiál: 100% mikrovlákno - Rozměry: 120 x 170 cm - Výška: 6 cm - Váha: 9 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Žlutý ručně tuftovaný koberec Think Rugs Polar PL Yellow, 120 x 170 cm za skvělou cenu 2 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Koberce a předložky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Žlutý ručně tuftovaný koberec Think Rugs Polar PL Yellow, 120 x 170 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Think Rugs Žlutý ručně tuftovaný koberec Think Rugs Polar PL Yellow, 120 x 170 cm skvělá volba v kategorii Koberce a předložky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Žlutý ručně tuftovaný koberec Think Rugs Polar PL Yellow, 120 x 170 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Žlutý ručně tuftovaný koberec Think Rugs Polar PL Yellow, 120 x 170 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Žlutý ručně tuftovaný koberec Think Rugs Polar PL Yellow, 120 x 170 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Žlutý ručně tuftovaný koberec Think Rugs Polar PL Yellow, 120 x 170 cm Think Rugs - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Žlutý ručně tuftovaný koberec Think Rugs Polar PL Yellow, 120 x 170 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Žlutý ručně tuftovaný koberec Think Rugs Polar PL Yellow, 120 x 170 cm Think Rugs na zahradu

Žlutý ručně tuftovaný koberec Think Rugs Polar PL Yellow, 120 x 170 cm Koberce a předložky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Žlutý ručně tuftovaný koberec Think Rugs Polar PL Yellow, 120 x 170 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Think Rugs, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Žlutý ručně tuftovaný koberec Think Rugs Polar PL Yellow, 120 x 170 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Think Rugs
- číslo EAN 5060155932156 z výroby
- produkt je v kategorii Koberce a předložky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Žlutý ručně tuftovaný koberec Think Rugs Polar PL Yellow, 120 x 170 cm Koberce a předložky
Cena zboží
2 499 Kč
Dostupnost
09.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Koberce a předložky Think Rugs

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Žlutý ručně tuftovaný koberec Think Rugs Polar PL Yellow, 120 x 170 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Think Rugs), manuály 5060155932156, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.