Info o Žluté křeslo La Forma Passo - hodnocení a parametry

Informace: Žluté křeslo La Forma Passo Křesla La Forma

Popis produktu: Pořádné hluboké křeslo, do kterého se zaboříte jako do měkké a hřejivé náruče, takové je křeslo Passo od značky La Forma. Zamilujete si jej a už z něj nebudete chtít vstát. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Žluté křeslo La Forma Passo za skvělou cenu 12 290 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Žluté křeslo La Forma Passo

Lukáš
Pro mé potřeby je La Forma Žluté křeslo La Forma Passo skvělá volba v kategorii Křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Žluté křeslo La Forma Passo od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Žluté křeslo La Forma Passo}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Žluté křeslo La Forma Passo mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Žluté křeslo La Forma Passo La Forma - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Žluté křeslo La Forma Passo, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Žluté křeslo La Forma Passo La Forma na zahradu

Žluté křeslo La Forma Passo Křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Žluté křeslo La Forma Passo i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz La Forma, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 12 290 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Žluté křeslo La Forma Passo na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce La Forma
- číslo EAN 8433840379562 z výroby
- produkt je v kategorii Křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Žluté křeslo La Forma Passo Křesla
Cena zboží
12 290 Kč
Dostupnost
18.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Křesla La Forma

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Žluté křeslo La Forma Passo) potřebujete dokumentaci od výrobce (La Forma), manuály 8433840379562, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.