Info o Zlatý kulatý jídelní stůl Bold Monkey Hypnotising - hodnocení a parametry

Informace: Zlatý kulatý jídelní stůl Bold Monkey Hypnotising Jídelní stoly Bold Monkey

Popis produktu:

Celokovový kulatý jídelní stůl Hypnotising značky Bold Monkey se nechává inspirovat u nestárnoucího a stále velmi oblíbeného stylu art deco a přidává i některé prvky z orientálního umění. Tím je příjemné vroubkovaní, které je zároveň ústředním motivem celého designu. Díky těmto vlastnostem a elegantní zlaté barvě se stůl skvěle hodí do každého interiéru a zejména designového prostředí. Je určen pro každého, kdo hledá designově výrazný a zároveň odolný stůl.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Zlatý kulatý jídelní stůl Bold Monkey Hypnotising za skvělou cenu 15 699 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jídelní stoly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Zlatý kulatý jídelní stůl Bold Monkey Hypnotising

Lukáš
Pro mé potřeby je Bold Monkey Zlatý kulatý jídelní stůl Bold Monkey Hypnotising skvělá volba v kategorii Jídelní stoly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Zlatý kulatý jídelní stůl Bold Monkey Hypnotising od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Zlatý kulatý jídelní stůl Bold Monkey Hypnotising}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Zlatý kulatý jídelní stůl Bold Monkey Hypnotising mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Zlatý kulatý jídelní stůl Bold Monkey Hypnotising Bold Monkey - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Zlatý kulatý jídelní stůl Bold Monkey Hypnotising, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Zlatý kulatý jídelní stůl Bold Monkey Hypnotising Bold Monkey na zahradu

Zlatý kulatý jídelní stůl Bold Monkey Hypnotising Jídelní stoly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Zlatý kulatý jídelní stůl Bold Monkey Hypnotising i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Bold Monkey, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 15 699 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Zlatý kulatý jídelní stůl Bold Monkey Hypnotising na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bold Monkey
- číslo EAN 8718548045569 z výroby
- produkt je v kategorii Jídelní stoly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Zlatý kulatý jídelní stůl Bold Monkey Hypnotising Jídelní stoly
Cena zboží
15 699 Kč
Dostupnost
08.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Jídelní stoly Bold Monkey

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Zlatý kulatý jídelní stůl Bold Monkey Hypnotising) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bold Monkey), manuály 8718548045569, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.