Info o Zlaté piesne Púchovskej doliny + CD - hodnocení a parametry

Informace: Zlaté piesne Púchovskej doliny + CD Hudba, zpěvníky, příručky Matica slovenská

Popis produktu: Kniha Zlaté piesne Púchovskej doliny + CD:Duchovné poklady tradičnej kultúry Púchovskej doliny, ktoré sa nám zachovali v piesňach, tancoch, hrách, krojoch, sprítomňuje syn folkloristu Jozefa Tatierskeho, ktorý sa spolu s Jánom Gerykom a ďalšími bádateľmi zaslúžil o zdokumentovanie týchto tradičných pokladov. Podáva notové zápisy a texty viac ako 400 piesní, informácie o ich povahe, variantoch, zdrojoch, akordové značky, zápisy hier, zvykoslovia, informácie o dejinách folklóru v Púchovskej doline a unikátny obrazový materiál. Kniha obsahuje aj CD s digitálnymi audiozáznamami melódií. Je jedinečnou pomôckou pre záujemcov o folklór a tradičnú kultúru a cenným prameňom pre bádateľov.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Zlaté piesne Púchovskej doliny + CD za skvělou cenu 393 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Hudba, zpěvníky, příručky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Zlaté piesne Púchovskej doliny + CD

Lukáš
Pro mé potřeby je Matica slovenská Zlaté piesne Púchovskej doliny + CD skvělá volba v kategorii Hudba, zpěvníky, příručky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Zlaté piesne Púchovskej doliny + CD od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Zlaté piesne Púchovskej doliny + CD}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Zlaté piesne Púchovskej doliny + CD mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Zlaté piesne Púchovskej doliny + CD Matica slovenská - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Zlaté piesne Púchovskej doliny + CD, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Zlaté piesne Púchovskej doliny + CD Matica slovenská na zahradu

Zlaté piesne Púchovskej doliny + CD Hudba, zpěvníky, příručky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Zlaté piesne Púchovskej doliny + CD i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Matica slovenská, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 393 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Zlaté piesne Púchovskej doliny + CD na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Matica slovenská
- číslo EAN 9788081282195 z výroby
- produkt je v kategorii Hudba, zpěvníky, příručky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Zlaté piesne Púchovskej doliny + CD Hudba, zpěvníky, příručky
Cena zboží
393 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Hudba, zpěvníky, příručky Matica slovenská

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Zlaté piesne Púchovskej doliny + CD) potřebujete dokumentaci od výrobce (Matica slovenská), manuály 9788081282195, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.