Info o Zlaté nástěnné světlo Bold Monkey Angel On Fire - hodnocení a parametry

Informace: Zlaté nástěnné světlo Bold Monkey Angel On Fire Svítidla Bold Monkey

Popis produktu:

Nástěnné světlo Angel On Fire značky Bold Monkey hledá inspiraci ve stylu art deco a industrialismu. Konstrukce stínidla sestává z plastových "trubiček" a je doplněna o kovové prvky v elegantní zlaté barvě. Světlo vzdáleně připomíná lucernu a vytváří příjemnou atmosféru. Díky tomu se skvěle hodí do každého interiéru a designového prostředí

Pozn.: Žárovka není součástí balení.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Zlaté nástěnné světlo Bold Monkey Angel On Fire za skvělou cenu 3 115 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svítidla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Zlaté nástěnné světlo Bold Monkey Angel On Fire

Lukáš
Pro mé potřeby je Bold Monkey Zlaté nástěnné světlo Bold Monkey Angel On Fire skvělá volba v kategorii Svítidla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Zlaté nástěnné světlo Bold Monkey Angel On Fire od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Zlaté nástěnné světlo Bold Monkey Angel On Fire}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Zlaté nástěnné světlo Bold Monkey Angel On Fire mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Zlaté nástěnné světlo Bold Monkey Angel On Fire Bold Monkey - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Zlaté nástěnné světlo Bold Monkey Angel On Fire, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Zlaté nástěnné světlo Bold Monkey Angel On Fire Bold Monkey na zahradu

Zlaté nástěnné světlo Bold Monkey Angel On Fire Svítidla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Zlaté nástěnné světlo Bold Monkey Angel On Fire i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Bold Monkey, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 115 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Zlaté nástěnné světlo Bold Monkey Angel On Fire na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bold Monkey
- číslo EAN 8718548048492 z výroby
- produkt je v kategorii Svítidla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Zlaté nástěnné světlo Bold Monkey Angel On Fire Svítidla
Cena zboží
3 115 Kč
Dostupnost
(Skladem) 01.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Svítidla Bold Monkey

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Zlaté nástěnné světlo Bold Monkey Angel On Fire) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bold Monkey), manuály 8718548048492, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.