Info o Zlaté kovové závěsné světlo Bold Monkey Sweet Mesh S - hodnocení a parametry

Informace: Zlaté kovové závěsné světlo Bold Monkey Sweet Mesh S Svítidla Bold Monkey

Popis produktu:

Závěsné světlo Sweet Mesh značky Bold Monkey je inspirováno industriálním stylem s lehkým nádechem art deco, který přetváří ho do svěžího moderního designu. Celokovová lakovaná konstrukce ve zlaté barvě je velice elegantní a zároveň relativně lehká. Tělo světla s jemným perforováním vytváří příjemný a stylový prvek. Díky tomu se skvěle hodí nejen do moderně laděných interiérů a designového prostředí.

Pozn.: Žárovka není součástí balení.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Zlaté kovové závěsné světlo Bold Monkey Sweet Mesh S za skvělou cenu 1 901 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svítidla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Zlaté kovové závěsné světlo Bold Monkey Sweet Mesh S

Lukáš
Pro mé potřeby je Bold Monkey Zlaté kovové závěsné světlo Bold Monkey Sweet Mesh S skvělá volba v kategorii Svítidla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Zlaté kovové závěsné světlo Bold Monkey Sweet Mesh S od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Zlaté kovové závěsné světlo Bold Monkey Sweet Mesh S}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Zlaté kovové závěsné světlo Bold Monkey Sweet Mesh S mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Zlaté kovové závěsné světlo Bold Monkey Sweet Mesh S Bold Monkey - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Zlaté kovové závěsné světlo Bold Monkey Sweet Mesh S, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Zlaté kovové závěsné světlo Bold Monkey Sweet Mesh S Bold Monkey na zahradu

Zlaté kovové závěsné světlo Bold Monkey Sweet Mesh S Svítidla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Zlaté kovové závěsné světlo Bold Monkey Sweet Mesh S i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Bold Monkey, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 901 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Zlaté kovové závěsné světlo Bold Monkey Sweet Mesh S na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bold Monkey
- číslo EAN 8718548045651 z výroby
- produkt je v kategorii Svítidla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Zlaté kovové závěsné světlo Bold Monkey Sweet Mesh S Svítidla
Cena zboží
1 901 Kč
Dostupnost
09.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Svítidla Bold Monkey

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Zlaté kovové závěsné světlo Bold Monkey Sweet Mesh S) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bold Monkey), manuály 8718548045651, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.