Info o Zlatá náušnice Bepart Line Ear Climber - hodnocení a parametry

Informace: Zlatá náušnice Bepart Line Ear Climber Náušnice Bepart

Popis produktu: Harmonie v jemných linkách, které oslavují minimalismus a důraz na poctivě odvedenou práci. Takové jsou šperky, které pochází ze srdce Evropy. Slovenská značka Bepart se vyznačuje tradiční zlatnickou technikou, díky které každý z kusů dostane vlastní pozornost při samotném vzniku. Za značkou stojí ambiciózní Petra, která má zkušenosti s designem i zlatnictvím a vystudovala VŠVU v Bratislavě.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Zlatá náušnice Bepart Line Ear Climber za skvělou cenu 2 589 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Náušnice na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Zlatá náušnice Bepart Line Ear Climber

Lukáš
Pro mé potřeby je Bepart Zlatá náušnice Bepart Line Ear Climber skvělá volba v kategorii Náušnice.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Zlatá náušnice Bepart Line Ear Climber od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Zlatá náušnice Bepart Line Ear Climber}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Zlatá náušnice Bepart Line Ear Climber mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Zlatá náušnice Bepart Line Ear Climber Bepart - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Zlatá náušnice Bepart Line Ear Climber, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Zlatá náušnice Bepart Line Ear Climber Bepart na zahradu

Zlatá náušnice Bepart Line Ear Climber Náušnice Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Zlatá náušnice Bepart Line Ear Climber i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bepart, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 589 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Zlatá náušnice Bepart Line Ear Climber na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bepart
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Náušnice


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Zlatá náušnice Bepart Line Ear Climber Náušnice
Cena zboží
2 589 Kč
Dostupnost
25.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Náušnice Bepart

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Zlatá náušnice Bepart Line Ear Climber) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bepart), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.