Info o Zlatá kovová dekorace v podobě Volavky Bold Monkey A Tall Handsome - hodnocení a parametry

Informace: Zlatá kovová dekorace v podobě Volavky Bold Monkey A Tall Handsome Ostatní Bold Monkey

Popis produktu:

Designově jedinečná dekorace A Tall Handsome značky Bold Monkey hledá svou inspiraci ve světě zvířat. Přebírá elegantní motiv volavky, který přetváří do stylové sochy v nadživotní velikosti. Kovová soška ve zlaté barvě je nezaměnitelnou a originální dekorací, která zaujme a zapamatujete si jí, přesně jako koncept značky Bold Monkey. Jedná se o limitovanou edici o pouze 100 kusech, více jich již nebude vyrobeno. Tento fakt přidává sošce na prestiži a exkluzivitě. Hodí se spíše do moderně laděných interiérů a designového prostředí, stejně tak komerčních prostor.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Zlatá kovová dekorace v podobě Volavky Bold Monkey A Tall Handsome za skvělou cenu 24 281 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ostatní na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Zlatá kovová dekorace v podobě Volavky Bold Monkey A Tall Handsome

Lukáš
Pro mé potřeby je Bold Monkey Zlatá kovová dekorace v podobě Volavky Bold Monkey A Tall Handsome skvělá volba v kategorii Ostatní.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Zlatá kovová dekorace v podobě Volavky Bold Monkey A Tall Handsome od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Zlatá kovová dekorace v podobě Volavky Bold Monkey A Tall Handsome}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Zlatá kovová dekorace v podobě Volavky Bold Monkey A Tall Handsome mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Zlatá kovová dekorace v podobě Volavky Bold Monkey A Tall Handsome Bold Monkey - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Zlatá kovová dekorace v podobě Volavky Bold Monkey A Tall Handsome, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Zlatá kovová dekorace v podobě Volavky Bold Monkey A Tall Handsome Bold Monkey na zahradu

Zlatá kovová dekorace v podobě Volavky Bold Monkey A Tall Handsome Ostatní Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Zlatá kovová dekorace v podobě Volavky Bold Monkey A Tall Handsome i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Bold Monkey, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 24 281 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Zlatá kovová dekorace v podobě Volavky Bold Monkey A Tall Handsome na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bold Monkey
- číslo EAN 8718548048447 z výroby
- produkt je v kategorii Ostatní


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Zlatá kovová dekorace v podobě Volavky Bold Monkey A Tall Handsome Ostatní
Cena zboží
24 281 Kč
Dostupnost
02.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Ostatní Bold Monkey

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Zlatá kovová dekorace v podobě Volavky Bold Monkey A Tall Handsome) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bold Monkey), manuály 8718548048447, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.