Info o Zeštíhlující tvarovací Slim n 'Fit kalhoty – velikost L - hodnocení a parametry

Informace: Zeštíhlující tvarovací Slim n 'Fit kalhoty – velikost L Dámské stahovací prádlo Kokiska

Popis produktu: Zeštíhlující tvarovací Slim n 'Fit kalhoty – velikost L Slim a Lift Magicpanty vás vizuálně zeštíhlí o 10 kilogramů! Každý může mít postavu snů s tímto tvarovacím prádlem Slim n 'Fit Silhouette Body Shaper Magic Panty. Když nosíte Magic Pant, automaticky podvádíte o dvě velikosti oblečení - to je o 10 kg méně o které opticky nosíte méně. A nemusíte sportovat nebo se kvůli tomu potit. S Push Up Panty, vypadá vaše břicho plošší, hýždě přitažlivější a stehna štíhlejší. Vše je dobře tvarované (a není stlačené jako u jiných kalhot pro hubnutí). Kupte si kalhoty z mikrovlákna a dopřejte si postavu, o které jste vždycky snili. Kalhoty Slim & Lift samozřejmě lze prát. Poznámka: Označení Pushup Up Panty Slim kalhoty na obalu není synchronizováno s nejvhodnější velikostí. Při výběru velikosti Slim n Lift Aire Silhouette jsme vzali do úvahy skutečnou velikost - ale balení je označeno pouze jednou velikostí! Okouzlete své prostředí vašim novým vitálním a hezkým já!  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Zeštíhlující tvarovací Slim n 'Fit kalhoty – velikost L za skvělou cenu 260 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Dámské stahovací prádlo na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Zeštíhlující tvarovací Slim n 'Fit kalhoty – velikost L

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska Zeštíhlující tvarovací Slim n 'Fit kalhoty – velikost L skvělá volba v kategorii Dámské stahovací prádlo.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Zeštíhlující tvarovací Slim n 'Fit kalhoty – velikost L od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Zeštíhlující tvarovací Slim n 'Fit kalhoty – velikost L}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Zeštíhlující tvarovací Slim n 'Fit kalhoty – velikost L mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Zeštíhlující tvarovací Slim n 'Fit kalhoty – velikost L Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Zeštíhlující tvarovací Slim n 'Fit kalhoty – velikost L, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Zeštíhlující tvarovací Slim n 'Fit kalhoty – velikost L Kokiska na zahradu

Zeštíhlující tvarovací Slim n 'Fit kalhoty – velikost L Dámské stahovací prádlo Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Zeštíhlující tvarovací Slim n 'Fit kalhoty – velikost L i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 260 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Zeštíhlující tvarovací Slim n 'Fit kalhoty – velikost L na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN 4250410301303 z výroby
- produkt je v kategorii Dámské stahovací prádlo


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Zeštíhlující tvarovací Slim n 'Fit kalhoty – velikost L Dámské stahovací prádlo
Cena zboží
260 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.01.2021
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Dámské stahovací prádlo Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Zeštíhlující tvarovací Slim n 'Fit kalhoty – velikost L) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály 4250410301303, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.