Info o Zelený cestovní kufr na kolečkách s USB portem My Valice COLORS RESSNO Cabin Suitcase - hodnocení a parametry

Informace: Zelený cestovní kufr na kolečkách s USB portem My Valice COLORS RESSNO Cabin Suitcase Kufry My Valice

Popis produktu: Plánujete se vydat objevovat svět? To si nezapomeňte vše potřebné důkladně zabalit s sebou. A to nejlíp do kufrů značky My Valice Tento menší kufr na kolečkách otočných o 360° nabízí dostatek vnitřního prostoru. Díky odolnému materiálu si na něj můžete třeba stoupnout (jak lze vidět na ilustrační fotografii) a být si přitom jisti, že se pod vámi nerozpadne. Ovšem stejně bychom ho použili radši na to cestování. Má zabudovaný USB port, díky kterému si za každé situace můžete nabít mobil či tablet. To se na cestách opravdu hodí. Nebude tak hrozit, že byste někde zůstali bez energie. Stačí do kufru vložit vlastní powerbanku a máte vyhráno. Design kufru je unisexový, můžete si ho tedy půjčovat se svým protějškem. Pokud ale holdujete společnému cestování, můžete si ho pořídit rovnou dvakrát (případně v rozdílných barevných provedeních), díky čemuž spolu budete náramně ladit. O značce: Turecka značka My Valice založena roku 1998 v Istanbulu nabízí rozmanitou škálu cestovních kufrů, tašek a batohů. Jejich hlavním krédem je tvořit takové kousky, které budou nejen dobře vypadat, ale které vám usnadní cestování, ať už to bude kamkoliv. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Zelený cestovní kufr na kolečkách s USB portem My Valice COLORS RESSNO Cabin Suitcase za skvělou cenu 1 959 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kufry na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Zelený cestovní kufr na kolečkách s USB portem My Valice COLORS RESSNO Cabin Suitcase

Lukáš
Pro mé potřeby je My Valice Zelený cestovní kufr na kolečkách s USB portem My Valice COLORS RESSNO Cabin Suitcase skvělá volba v kategorii Kufry.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Zelený cestovní kufr na kolečkách s USB portem My Valice COLORS RESSNO Cabin Suitcase od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Zelený cestovní kufr na kolečkách s USB portem My Valice COLORS RESSNO Cabin Suitcase}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Zelený cestovní kufr na kolečkách s USB portem My Valice COLORS RESSNO Cabin Suitcase mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Zelený cestovní kufr na kolečkách s USB portem My Valice COLORS RESSNO Cabin Suitcase My Valice - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Zelený cestovní kufr na kolečkách s USB portem My Valice COLORS RESSNO Cabin Suitcase, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Zelený cestovní kufr na kolečkách s USB portem My Valice COLORS RESSNO Cabin Suitcase My Valice na zahradu

Zelený cestovní kufr na kolečkách s USB portem My Valice COLORS RESSNO Cabin Suitcase Kufry Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Zelený cestovní kufr na kolečkách s USB portem My Valice COLORS RESSNO Cabin Suitcase i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz My Valice, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 959 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Zelený cestovní kufr na kolečkách s USB portem My Valice COLORS RESSNO Cabin Suitcase na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce My Valice
- číslo EAN 8681875290455 z výroby
- produkt je v kategorii Kufry


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Zelený cestovní kufr na kolečkách s USB portem My Valice COLORS RESSNO Cabin Suitcase Kufry
Cena zboží
1 959 Kč
Dostupnost
30.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Kufry My Valice

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Zelený cestovní kufr na kolečkách s USB portem My Valice COLORS RESSNO Cabin Suitcase) potřebujete dokumentaci od výrobce (My Valice), manuály 8681875290455, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.