Info o Zelená skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 22 cm - hodnocení a parametry

Informace: Zelená skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 22 cm Vázy, sošky, květináče PT LIVING

Popis produktu: Opulentní pivoňky, podmanivá vůně lilií či šarmantní růže. Nemusíte čekat, až tyhle láskyplné květy dorazí s pozorným vzkazem na váš stůl. Klidně je pořiďte sami sobě jen proto, že máte dobrou náladu a doma ideální vázu, ve které se budou vyjímat přímo fantasticky.
O značce
Hlavní myšlenkou nizozemské značky PT LIVING je vnášet do svého specifického designu výjimečnost a nadčasovou jednoduchost. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Zelená skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 22 cm za skvělou cenu 829 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vázy, sošky, květináče na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Zelená skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 22 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je PT LIVING Zelená skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 22 cm skvělá volba v kategorii Vázy, sošky, květináče.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Zelená skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 22 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Zelená skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 22 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Zelená skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 22 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Zelená skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 22 cm PT LIVING - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Zelená skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 22 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Zelená skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 22 cm PT LIVING na zahradu

Zelená skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 22 cm Vázy, sošky, květináče Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Zelená skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 22 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz PT LIVING, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 829 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Zelená skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 22 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce PT LIVING
- číslo EAN 8714302661303 z výroby
- produkt je v kategorii Vázy, sošky, květináče


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Zelená skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 22 cm Vázy, sošky, květináče
Cena zboží
829 Kč
Dostupnost
22.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Vázy, sošky, květináče PT LIVING

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Zelená skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 22 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (PT LIVING), manuály 8714302661303, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.