Info o Zelená sametová pohovka Bold Monkey I Am Not A Croissant - hodnocení a parametry

Informace: Zelená sametová pohovka Bold Monkey I Am Not A Croissant Pohovky Bold Monkey

Popis produktu:

Stylová pohovka I Am Not A Croissant značky Bold Monkey je variací na pohovku Don´t Love Me Love ve stylu art deco. Její designový tvar vás zaujme a komfortní čalounění z příjemné sametové látky v zelené barvě si doslova zamilujete. Bonusem je kulatý polštář s decentním geometrickým lemováním po obvodu. Pohovka splňuje vysoké nároky na pohodlí a vypadá skvěle v každém interiéru, stejně tak designovém prostředí. Také se pyšní certifikátem FFRs, který zaručuje určitý stupeň nehořlavosti (cigarety, apod), a proto se hodí nejen do domácností, ale zejména do komerčních prostor, hotelů, čekáren, kanceláří apod.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Zelená sametová pohovka Bold Monkey I Am Not A Croissant za skvělou cenu 25 420 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Zelená sametová pohovka Bold Monkey I Am Not A Croissant

Lukáš
Pro mé potřeby je Bold Monkey Zelená sametová pohovka Bold Monkey I Am Not A Croissant skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Zelená sametová pohovka Bold Monkey I Am Not A Croissant od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Zelená sametová pohovka Bold Monkey I Am Not A Croissant}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Zelená sametová pohovka Bold Monkey I Am Not A Croissant mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Zelená sametová pohovka Bold Monkey I Am Not A Croissant Bold Monkey - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Zelená sametová pohovka Bold Monkey I Am Not A Croissant, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Zelená sametová pohovka Bold Monkey I Am Not A Croissant Bold Monkey na zahradu

Zelená sametová pohovka Bold Monkey I Am Not A Croissant Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Zelená sametová pohovka Bold Monkey I Am Not A Croissant i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Bold Monkey, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 25 420 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Zelená sametová pohovka Bold Monkey I Am Not A Croissant na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bold Monkey
- číslo EAN 8718548045439 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Zelená sametová pohovka Bold Monkey I Am Not A Croissant Pohovky
Cena zboží
25 420 Kč
Dostupnost
06.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Pohovky Bold Monkey

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Zelená sametová pohovka Bold Monkey I Am Not A Croissant) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bold Monkey), manuály 8718548045439, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.