Info o Zelená sametová lenoška Bold Monkey Lazy Daydreamer Daybed - hodnocení a parametry

Informace: Zelená sametová lenoška Bold Monkey Lazy Daydreamer Daybed Lenošky a otomany Bold Monkey

Popis produktu:

Stylová lenoška Lazy Daydreamer Daybed značky Bold Monkey je zhmotněním stylu art deco. Zaujme vás kontrastním čalouněním z příjemné sametové látky v odstínech zelené barvy. Je dostatečně prostorná, a navíc je její součástí i komfortní polštář, který zajisté také oceníte. Designový tvar společně s komfortními vlastnostmi je zárukou dokonalé relaxace a skvěle se hodí do každého interiéru, stejně tak designovém prostředí. Pohovka se může pochlubit certifikátem FFRs, který zaručuje určitý stupeň nehořlavosti (cigarety, apod), a proto se hodí nejen do domácností, ale zejména do komerčních prostor, hotelů, čekáren, kanceláří apod.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Zelená sametová lenoška Bold Monkey Lazy Daydreamer Daybed za skvělou cenu 24 539 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Lenošky a otomany na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Zelená sametová lenoška Bold Monkey Lazy Daydreamer Daybed

Lukáš
Pro mé potřeby je Bold Monkey Zelená sametová lenoška Bold Monkey Lazy Daydreamer Daybed skvělá volba v kategorii Lenošky a otomany.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Zelená sametová lenoška Bold Monkey Lazy Daydreamer Daybed od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Zelená sametová lenoška Bold Monkey Lazy Daydreamer Daybed}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Zelená sametová lenoška Bold Monkey Lazy Daydreamer Daybed mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Zelená sametová lenoška Bold Monkey Lazy Daydreamer Daybed Bold Monkey - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Zelená sametová lenoška Bold Monkey Lazy Daydreamer Daybed, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Zelená sametová lenoška Bold Monkey Lazy Daydreamer Daybed Bold Monkey na zahradu

Zelená sametová lenoška Bold Monkey Lazy Daydreamer Daybed Lenošky a otomany Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Zelená sametová lenoška Bold Monkey Lazy Daydreamer Daybed i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Bold Monkey, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 24 539 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Zelená sametová lenoška Bold Monkey Lazy Daydreamer Daybed na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bold Monkey
- číslo EAN 8718548045415 z výroby
- produkt je v kategorii Lenošky a otomany


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Zelená sametová lenoška Bold Monkey Lazy Daydreamer Daybed Lenošky a otomany
Cena zboží
24 539 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Lenošky a otomany Bold Monkey

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Zelená sametová lenoška Bold Monkey Lazy Daydreamer Daybed) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bold Monkey), manuály 8718548045415, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.