Info o Zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh - hodnocení a parametry

Informace: Zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh Pohovky Stella Cadente Maison

Popis produktu: Polstrování z pohodlné pěny, masivní konstrukce, hebké čalounění z premiového polyesteru a dekorativní polštářky. To je posezení Stella Cadente Maison, kterému propadnete na první posezení. Za pozornost stojí i speciální úprava čalounění technikou easy-care, díky které stačí nečistoty setřít suchým nebo mokrým hadrem. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh za skvělou cenu 28 790 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh

Lukáš
Pro mé potřeby je Stella Cadente Maison Zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh Stella Cadente Maison - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh Stella Cadente Maison na zahradu

Zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Stella Cadente Maison, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 28 790 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Stella Cadente Maison
- číslo EAN 5903030030212 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh Pohovky
Cena zboží
28 790 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Stella Cadente Maison

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh) potřebujete dokumentaci od výrobce (Stella Cadente Maison), manuály 5903030030212, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.