Info o Zdravé pokojové rostliny: Užitečné rady pro pěstitele - hodnocení a parametry

Informace: Zdravé pokojové rostliny: Užitečné rady pro pěstitele Pokojové rostliny Esence

Popis produktu: Kniha Zdravé pokojové rostliny: Užitečné rady pro pěstitele:Praktická a nápaditě upravená publikace ukazuje, jak hned na první pohled poznat, co vaší pokojové rostlině chybí – stačí se podívat, jak prospívají listy, jestli mají správnou barvu a povrch, jak bohatě rostlina kvete, jaký má vzrůst, co napovídají kazy na listech nebo vzhled zeminy v květináči ap. U každého neduhu je hned uvedena náprava a nechybí ani základní údaje o ideálním stanovišti a vhodné péči.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Zdravé pokojové rostliny: Užitečné rady pro pěstitele za skvělou cenu 247 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pokojové rostliny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Zdravé pokojové rostliny: Užitečné rady pro pěstitele

Lukáš
Pro mé potřeby je Esence Zdravé pokojové rostliny: Užitečné rady pro pěstitele skvělá volba v kategorii Pokojové rostliny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Zdravé pokojové rostliny: Užitečné rady pro pěstitele od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Zdravé pokojové rostliny: Užitečné rady pro pěstitele}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Zdravé pokojové rostliny: Užitečné rady pro pěstitele mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Zdravé pokojové rostliny: Užitečné rady pro pěstitele Esence - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Zdravé pokojové rostliny: Užitečné rady pro pěstitele, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Zdravé pokojové rostliny: Užitečné rady pro pěstitele Esence na zahradu

Zdravé pokojové rostliny: Užitečné rady pro pěstitele Pokojové rostliny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Zdravé pokojové rostliny: Užitečné rady pro pěstitele i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Esence, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 247 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Zdravé pokojové rostliny: Užitečné rady pro pěstitele na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Esence
- číslo EAN 9788075496362 z výroby
- produkt je v kategorii Pokojové rostliny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Zdravé pokojové rostliny: Užitečné rady pro pěstitele Pokojové rostliny
Cena zboží
247 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Pokojové rostliny Esence

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Zdravé pokojové rostliny: Užitečné rady pro pěstitele) potřebujete dokumentaci od výrobce (Esence), manuály 9788075496362, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.