Info o Zdravě a chutně k vysněné postavě - hodnocení a parametry

Informace: Zdravě a chutně k vysněné postavě Zdravá, štíhlá kuchyně Fitnes

Popis produktu: Kniha Zdravě a chutně k vysněné postavě:V kuchařce najdete celkem 100 zdravých a přitom velice chutných receptů, roztříděných do celkem šesti kategorií. Čeká na vás spousta rychlých receptů vhodných pro všední dny, ale nezapomněli jsme ani na recepty určené pro slavnostnější příležitosti. Pro snazší udržování přehledu o denním kalorickém příjmu jsou u všech receptů uvedeny kalorické hodnoty a obsah jednotlivých makroživin. A aby toho nebylo málo, přidali jsme ještě více než 20 zajímavých článků o potravinách, se kterými se v kuchařce budete nejčastěji setkávat. Chcete dosáhnout vysněné postavy a zároveň moct jíst zdravá a vynikající jídla bez toho, abyste museli utrácet hromady peněz a trávit dlouhé hodiny v kuchyni? Pokud ano, tak rozhodně chcete mít ve své kuchyni tuto kuchařku. Ať už chcete hubnout, nebo nabírat svaly, svého cíle můžete dosáhnout mnohem jednodušším a příjemnějším způsobem, než si myslíte (a než se vám snaží namluvit různé knihy a magazíny). Nemusíte se omezovat nudnými stereotypy, které vás dřív či později přestanou bavit, a vy se tak vrátíte k „nezdravému“ stravování, což ve výsledku nejčastěji povede akorát tak k pořádnému jojo efektu. Nejlepší způsob stravování je takový, který je pro vás dlouhodobě udržitelný. A aby byl dlouhodobě udržitelný, musí vás bavit. Ba co víc, ideálně si jej musíte užívat do takové míry, že zapomenete na to, že nějaký režim vůbec dodržujete. Jedině tak totiž dosáhnete své vysněné postavy – a hlavně si ji taky udržíte. Přesně proto jsme vytvořili tuto kuchařku. Najdete v ní celkem 100 zdravých a přitom velice chutných receptů, roztříděných do celkem šesti kategorií. Čeká na vás spousta rychlých receptů vhodných pro všední dny, ale nezapomněli jsme ani na recepty určené pro slavnostnější příležitosti. Pro snazší udržování přehledu o denním kalorickém příjmu jsou u všech receptů uvedeny kalorické hodnoty a obsah jednotlivých makroživin. A aby toho nebylo málo, přidali jsme ještě více než 20 zajímavých článků o potravinách, se kterými se v kuchařce budete nejčastěji setkávat.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Zdravě a chutně k vysněné postavě za skvělou cenu 409 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zdravá, štíhlá kuchyně na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Zdravě a chutně k vysněné postavě

Lukáš
Pro mé potřeby je Fitnes Zdravě a chutně k vysněné postavě skvělá volba v kategorii Zdravá, štíhlá kuchyně.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Zdravě a chutně k vysněné postavě od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Zdravě a chutně k vysněné postavě}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Zdravě a chutně k vysněné postavě mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Zdravě a chutně k vysněné postavě Fitnes - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Zdravě a chutně k vysněné postavě, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Zdravě a chutně k vysněné postavě Fitnes na zahradu

Zdravě a chutně k vysněné postavě Zdravá, štíhlá kuchyně Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Zdravě a chutně k vysněné postavě i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Fitnes, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 409 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Zdravě a chutně k vysněné postavě na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Fitnes
- číslo EAN 9788090171442 z výroby
- produkt je v kategorii Zdravá, štíhlá kuchyně


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Zdravě a chutně k vysněné postavě Zdravá, štíhlá kuchyně
Cena zboží
409 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zdravá, štíhlá kuchyně Fitnes

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Zdravě a chutně k vysněné postavě) potřebujete dokumentaci od výrobce (Fitnes), manuály 9788090171442, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.