Info o Závěsná váha do 22 kg - hodnocení a parametry

Informace: Závěsná váha do 22 kg Kuchyňské váhy Kokiska

Popis produktu: Závěsná váha Robustní univerzální zavěsná váha s maximálním zatížením 22 kg a roztečí 100 g. Super průmyslová kvalita s analogovým displejem - proto je možné číst přechodné kroky.Tato univerzální zavěsná váha je zásadní pomůckou nejen pro rybáře, rybáře, lovce, farmáře, řeznictví, prodejen ovoce a zeleniny a také skladovací společnosti. Mnoho neskladných věcí nelze jednoduše zvážit na rovné váze. Buď je vážící plocha příliš malá nebo zase vážené zboží příliš těžké, ale obvykle prostě příliš neskladné. S touto robustní závěsnou váhou (známou také jako rybí váha) můžete zboží zavěsit na háček a snadno si přečíst hmotnost. Případně může být zboží také zabaleno do pytle a pak zváženo. Pouze průmyslové zavěsné váhy, jako jsou tyto, které nabízí to nejlepší za danou cenu, mají odpovídající maximální hmotnost pro denní potřeby.  Detail produktu: rozsah měření: do max. 22 kg v přesných přírůstcích 100 gramů (plus mezikroky, analogické) displej: velká a velmi přesná čitelná stupnice s přesným dělením průmyslová jakost: lakovaná ocel a sešroubovaná dokola s ocelovým háček pro vážení ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Závěsná váha do 22 kg za skvělou cenu 169 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kuchyňské váhy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Závěsná váha do 22 kg

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska Závěsná váha do 22 kg skvělá volba v kategorii Kuchyňské váhy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Závěsná váha do 22 kg od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Závěsná váha do 22 kg}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Závěsná váha do 22 kg mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Závěsná váha do 22 kg Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Závěsná váha do 22 kg, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Závěsná váha do 22 kg Kokiska na zahradu

Závěsná váha do 22 kg Kuchyňské váhy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Závěsná váha do 22 kg i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 169 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Závěsná váha do 22 kg na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN 4250410307176 z výroby
- produkt je v kategorii Kuchyňské váhy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Závěsná váha do 22 kg Kuchyňské váhy
Cena zboží
169 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Kuchyňské váhy Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Závěsná váha do 22 kg) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály 4250410307176, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.