Info o Závěsná svítící hvězda Best Season Lisa, 54 cm - hodnocení a parametry

Informace: Závěsná svítící hvězda Best Season Lisa, 54 cm Světelné dekorace Best Season

Popis produktu: Navoďte si doma vánoční, lehce orientálné afmosféru. Svítící hvězda je neotřelou dekorací, díky které hned ucítíte vůni punče a čerstvě upečeného cukroví. Hvězda září intimním měkkým světlem, které vás spolu se zapáleným krbem a měkkou dekou naladí na vánoční vlnu. P.S. Hvězda je skvělou dekorací i mimo vánoční sezónu. V létě se třeba bude skvěle vyjímat na terase k pozorování noční hvězdné oblohy. - Materiál: papír - Rozměry: 54 x 54 cm - Zdroj: E14 - Poznámka: obsahuje kabel - Délka kabelu: 5 m - Napájení: přes kabel ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Závěsná svítící hvězda Best Season Lisa, 54 cm za skvělou cenu 659 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Světelné dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Závěsná svítící hvězda Best Season Lisa, 54 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Best Season Závěsná svítící hvězda Best Season Lisa, 54 cm skvělá volba v kategorii Světelné dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Závěsná svítící hvězda Best Season Lisa, 54 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Závěsná svítící hvězda Best Season Lisa, 54 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Závěsná svítící hvězda Best Season Lisa, 54 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Závěsná svítící hvězda Best Season Lisa, 54 cm Best Season - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Závěsná svítící hvězda Best Season Lisa, 54 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Závěsná svítící hvězda Best Season Lisa, 54 cm Best Season na zahradu

Závěsná svítící hvězda Best Season Lisa, 54 cm Světelné dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Závěsná svítící hvězda Best Season Lisa, 54 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Best Season, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 659 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Závěsná svítící hvězda Best Season Lisa, 54 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Best Season
- číslo EAN 7391482236364 z výroby
- produkt je v kategorii Světelné dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Závěsná svítící hvězda Best Season Lisa, 54 cm Světelné dekorace
Cena zboží
659 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Světelné dekorace Best Season

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Závěsná svítící hvězda Best Season Lisa, 54 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Best Season), manuály 7391482236364, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.