Info o Závěsná skříňka Mars - 6737 červená - hodnocení a parametry

Informace: Závěsná skříňka Mars - 6737 červená Kufry a pořadače na nářadí Mars Svratka

Popis produktu: Závěsné skříňky Mars Skříňky se liší skladbou malých (A), středních (B) a velkých (C) plastových zásuvek. Řada 78xx obsahuje plastové zásuvky typu D a E. V tabulce variant uvádíme vždy typ skříňky a počty zásuvek. Lze doobjednat přepážky - řada 67xx je dodávána bez příslušenství, zatímco řada 61xx i s příslušenstvím (přepážky, kotvení). Skříňky je možno vybavit odolnějšími zásuvkami z polypropylenu. Pro kalkulaci nás prosím kontaktujte.   Rozměr a složení skříňky Mars lze dohledat v tabulce výrobce níže:   Kovové ukládací skříňky MARS s plastovými zásuvkami jsou vhodné pro přehledné skladování drobných předmětů a součástek. Tyto skříňky jsou vhodným doplňkem ve výrobě, vybavení dílen, v garážích, sklepech, kancelářích a všude tam, kde je nutné mít drobné předměty přehledně uloženy a rychle k dispozici. Vlastnosti a výhody skříněk Mars Skříňky lze buď volně postavit, stohovat jednu na druhou (podstava je opatřena čtyřmi plastovými nožičkami), nebo zavěsit na stěnu. Jsou vyráběny v různých velikostech (různé výšky, šířky i hloubky) a s různými kombinacemi plastových zásuvek. Ze skříněk lze tvořit kompaktní celky. Skelet ukládací skříňky je vyroben z ocelového plechu. Ten je špičkově povrchově upraven práškovými plasty, které chrání proti korozi. Skříňky je možné dodat v různém barevném provedení v odstínech podle stupnice RAL. Zásuvky jsou vyráběny v různých variantách a velikostech. Skříňky jsou vybaveny systémem, který zabraňuje vypadnutí zásuvek při prudkém vytažení či při naklonění skříňky. Pohodlnější chod zásuvek zajišťují vodicí lišty (zabrání vzpříčení zásuvek). Z důvodu křehkosti produktu je nutné věnovat větší péči jeho zabalení, aby k zákazníkům dorazil v pořádku. Proto je cena dopravy vyšší.   Dokumenty ke stažení: Závěsné skříňky Mars ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kutil.cz nabízí zboží Závěsná skříňka Mars - 6737 červená za skvělou cenu 193 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kufry a pořadače na nářadí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Závěsná skříňka Mars - 6737 červená

Lukáš
Pro mé potřeby je Mars Svratka Závěsná skříňka Mars - 6737 červená skvělá volba v kategorii Kufry a pořadače na nářadí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Závěsná skříňka Mars - 6737 červená od xkrát prověřeného e-shopu kutil.cz.


Honza
Na kutil.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Závěsná skříňka Mars - 6737 červená}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Závěsná skříňka Mars - 6737 červená mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Závěsná skříňka Mars - 6737 červená Mars Svratka - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Závěsná skříňka Mars - 6737 červená, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Závěsná skříňka Mars - 6737 červená Mars Svratka na zahradu

Závěsná skříňka Mars - 6737 červená Kufry a pořadače na nářadí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Závěsná skříňka Mars - 6737 červená i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kutil.cz Mars Svratka, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 193 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Závěsná skříňka Mars - 6737 červená na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Mars Svratka
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Kufry a pořadače na nářadí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kutil.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Závěsná skříňka Mars - 6737 červená Kufry a pořadače na nářadí
Cena zboží
193 Kč
Dostupnost
07.10.2020
Doprava
od 199 Kč
Do obchodu » kutil.cz
Doručení Kufry a pořadače na nářadí Mars Svratka

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Závěsná skříňka Mars - 6737 červená) potřebujete dokumentaci od výrobce (Mars Svratka), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kutil.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.