Info o Záslepka obdélníková rovná černá - 60x15x1-2mm - hodnocení a parametry

Informace: Záslepka obdélníková rovná černá - 60x15x1-2mm Příslušenství k plotu Ostatní

Popis produktu: Záslepka obdélníková, čtvercová černá záslepka do jeklu parametry udává vnější rozměr a sílu stěny profilu lze objednat i v šedé a bílé barvě ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kutil.cz nabízí zboží Záslepka obdélníková rovná černá - 60x15x1-2mm za skvělou cenu 6 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství k plotu na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Záslepka obdélníková rovná černá - 60x15x1-2mm

Lukáš
Pro mé potřeby je Ostatní Záslepka obdélníková rovná černá - 60x15x1-2mm skvělá volba v kategorii Příslušenství k plotu.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Záslepka obdélníková rovná černá - 60x15x1-2mm od xkrát prověřeného e-shopu kutil.cz.


Honza
Na kutil.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Záslepka obdélníková rovná černá - 60x15x1-2mm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Záslepka obdélníková rovná černá - 60x15x1-2mm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Záslepka obdélníková rovná černá - 60x15x1-2mm Ostatní - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Záslepka obdélníková rovná černá - 60x15x1-2mm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Záslepka obdélníková rovná černá - 60x15x1-2mm Ostatní na zahradu

Záslepka obdélníková rovná černá - 60x15x1-2mm Příslušenství k plotu Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Záslepka obdélníková rovná černá - 60x15x1-2mm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kutil.cz Ostatní, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 6 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Záslepka obdélníková rovná černá - 60x15x1-2mm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Ostatní
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství k plotu


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kutil.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Záslepka obdélníková rovná černá - 60x15x1-2mm Příslušenství k plotu
Cena zboží
6 Kč
Dostupnost
07.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz
Doručení Příslušenství k plotu Ostatní

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Záslepka obdélníková rovná černá - 60x15x1-2mm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Ostatní), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kutil.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.