Info o Záslepka kruhová bílá - 45x0,8-3,5mm - hodnocení a parametry

Informace: Záslepka kruhová bílá - 45x0,8-3,5mm Příslušenství k plotu Ostatní

Popis produktu: Záslepka kruhová bílá kruhová záslepka do trubky rovná hlava rozměr udává vnější průměr trubky a možnou sílu stěny barva: bílá ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kutil.cz nabízí zboží Záslepka kruhová bílá - 45x0,8-3,5mm za skvělou cenu 8 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství k plotu na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Záslepka kruhová bílá - 45x0,8-3,5mm

Lukáš
Pro mé potřeby je Ostatní Záslepka kruhová bílá - 45x0,8-3,5mm skvělá volba v kategorii Příslušenství k plotu.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Záslepka kruhová bílá - 45x0,8-3,5mm od xkrát prověřeného e-shopu kutil.cz.


Honza
Na kutil.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Záslepka kruhová bílá - 45x0,8-3,5mm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Záslepka kruhová bílá - 45x0,8-3,5mm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Záslepka kruhová bílá - 45x0,8-3,5mm Ostatní - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Záslepka kruhová bílá - 45x0,8-3,5mm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Záslepka kruhová bílá - 45x0,8-3,5mm Ostatní na zahradu

Záslepka kruhová bílá - 45x0,8-3,5mm Příslušenství k plotu Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Záslepka kruhová bílá - 45x0,8-3,5mm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kutil.cz Ostatní, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 8 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Záslepka kruhová bílá - 45x0,8-3,5mm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Ostatní
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství k plotu


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kutil.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Záslepka kruhová bílá - 45x0,8-3,5mm Příslušenství k plotu
Cena zboží
8 Kč
Dostupnost
22.08.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz
Doručení Příslušenství k plotu Ostatní

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Záslepka kruhová bílá - 45x0,8-3,5mm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Ostatní), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kutil.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.