Info o Zahradní vozík – nosnost 550kg - hodnocení a parametry

Informace: Zahradní vozík – nosnost 550kg Bydlení a doplňky Kokiska

Popis produktu: Ideální pomocník pro vaši zahradu, nákupy a jiné práce. Je vhodný na přepravu nejrůznějších materiálů a předmětů, např. dřeva, hlíny, listí a zahradní techniky. Po sklopení nebo odstranění bočnic dostaneme pojízdnou plošinu s velkou ložní plochou pro objemnější náklad.Nenahraditelný na velké zahradě, při uchovávání a/nebo převážení dříví či uhlí. Uplatní se v hospodářství i v dílně! Praktický vozík – přívěs s maximální nosností do 550 kg. Pevný, stabilní, solidně provedený. Kovové díly (konstrukce) jsou práškově lakované. Vozík vypadá atraktivně, snadno a pohodlně se používá. Má otevírací bočnice se síťovinou. Navíc je součástí také látka na vystlání bočnic (zabezpečení, aby očky sítě nevypadly malé předměty). Vozík má velmi praktickou rukojeť (lze demontovat – vozík pak může fungovat jako přívěs). Vozík má 4 pevné huštěné pneumatiky (průměr 26 cm). Velmi snadná montáž. Technické údaje: kovová konstrukce práškově lakované Maximální zatížení: 550 kg Obsah balení: 1x ZAHRADNÍ VOZÍK – PŘÍVĚS - DO 550 KG ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Zahradní vozík – nosnost 550kg za skvělou cenu 1 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Bydlení a doplňky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Zahradní vozík – nosnost 550kg

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska Zahradní vozík – nosnost 550kg skvělá volba v kategorii Bydlení a doplňky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Zahradní vozík – nosnost 550kg od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Zahradní vozík – nosnost 550kg}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Zahradní vozík – nosnost 550kg mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Zahradní vozík – nosnost 550kg Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Zahradní vozík – nosnost 550kg, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Zahradní vozík – nosnost 550kg Kokiska na zahradu

Zahradní vozík – nosnost 550kg Bydlení a doplňky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Zahradní vozík – nosnost 550kg i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Zahradní vozík – nosnost 550kg na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Bydlení a doplňky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Zahradní vozík – nosnost 550kg Bydlení a doplňky
Cena zboží
1 999 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Bydlení a doplňky Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Zahradní vozík – nosnost 550kg) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.