Info o Zahradní kašna - fontána s osvětlením M01288 - hodnocení a parametry

Informace: Zahradní kašna - fontána s osvětlením M01288 Chrliče a fontánové trysky Tuin

Popis produktu: Krásná a 100 cm dlouhá velkolepá fontána Stilista® "OLYMP" přináší do vaší zahrady tajemnou atmosféru! Zvláštní věc je dodávaný podvodní reflektor, který je dodáván se 4 barevnými disky: červená, modrá, žlutá a zelená. Plynulé běžící nastavitelné čerpadlo zajišťuje správné dodávání. Je vyrobena z polyresinu, který je odolný a těžko se odliší od skutečné skály. Voda vždy proudí v oběhu pomocí čerpadla. Vezměte prosím na vědomí, že kašna je v zimě skladována bez mrazu. Technické údaje: Pro venkovní i vnitřní prostory. Ideální pro terasu, zahradu a balkon. Lampa a čerpadlo mají napájecí napětí 230 V. Délka kabelu: každá 3 metry. Čerpadlo: TÜV Rheinland GS certifikováno IPX8 standard (vhodný pro venkovní použití, vodotěsný neurčitě v kompletním ponoření),   velmi jednoduchá montáž Výkon čerpadla: průtok 16 W, max. 1000 litrů za hodinu (nastavitelná rychlost dodávky) Objem vodní nádrže: cca 35 litrů Velikost: cca 100 Š x 80 D x 60 VH cm Barva: Šedá kámen Materiál: Polyresin / Polystone, působí jako skutečný kamenná kašna, hmotnostních (s výjimkou vody) asi 26 kg. Podsvícení LED svítidlo je osvětleno čtyřmi barvami (červená, modrá, žlutá, zelená). Barvy lze vyměňovat pomocí barevných disků před reflektorem LED, lze je měnit ručně.   Obsah balení: 1 x fontána, demontovaná 1 x podvodní reflektor se 4 barvami (červená, modrá, žlutá, zelená) 2 x 230 V napájecí zdroj s 3m připojovacím kabelem 1 x čerpadlo    ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Zahradní kašna - fontána s osvětlením M01288 za skvělou cenu 5 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Chrliče a fontánové trysky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Zahradní kašna - fontána s osvětlením M01288

Lukáš
Pro mé potřeby je Tuin Zahradní kašna - fontána s osvětlením M01288 skvělá volba v kategorii Chrliče a fontánové trysky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Zahradní kašna - fontána s osvětlením M01288 od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Zahradní kašna - fontána s osvětlením M01288}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Zahradní kašna - fontána s osvětlením M01288 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Zahradní kašna - fontána s osvětlením M01288 Tuin - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Zahradní kašna - fontána s osvětlením M01288, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Zahradní kašna - fontána s osvětlením M01288 Tuin na zahradu

Zahradní kašna - fontána s osvětlením M01288 Chrliče a fontánové trysky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Zahradní kašna - fontána s osvětlením M01288 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tuin, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 5 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Zahradní kašna - fontána s osvětlením M01288 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tuin
- číslo EAN 4048821004728 z výroby
- produkt je v kategorii Chrliče a fontánové trysky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Zahradní kašna - fontána s osvětlením M01288 Chrliče a fontánové trysky
Cena zboží
5 999 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.11.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Chrliče a fontánové trysky Tuin

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Zahradní kašna - fontána s osvětlením M01288) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tuin), manuály 4048821004728, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.