Info o Zahradní dekorace - dřevěná studna - hodnocení a parametry

Informace: Zahradní dekorace - dřevěná studna Zahradní slunečníky a doplňky Tuin

Popis produktu: Krásná dřevěná fontána se stane vrcholnou ozdobou Vaší zahrady. Tato fontána je vyrobena výhradně ze dřeva. Povrchová úprava fontány je pěkná na pohled a zároveň zvyšuje odolnost proti povětrnostním vlivům.   Technické údaje: rozměry: výška 120 cm x ø 65 cm materiál: dřevo hmotnost: cca 12 kg výška okraje od země: 30 cm průměr dolní základny: vnitřní 48 cm, vnější 54 cm   Obsah balení: 1x zahradní fontána ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Zahradní dekorace - dřevěná studna za skvělou cenu 2 992 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní slunečníky a doplňky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Zahradní dekorace - dřevěná studna

Lukáš
Pro mé potřeby je Tuin Zahradní dekorace - dřevěná studna skvělá volba v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Zahradní dekorace - dřevěná studna od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Zahradní dekorace - dřevěná studna}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Zahradní dekorace - dřevěná studna mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Zahradní dekorace - dřevěná studna Tuin - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Zahradní dekorace - dřevěná studna, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Zahradní dekorace - dřevěná studna Tuin na zahradu

Zahradní dekorace - dřevěná studna Zahradní slunečníky a doplňky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Zahradní dekorace - dřevěná studna i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tuin, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 992 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Zahradní dekorace - dřevěná studna na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tuin
- číslo EAN 4048821005480 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Zahradní dekorace - dřevěná studna Zahradní slunečníky a doplňky
Cena zboží
2 992 Kč
Dostupnost
13.10.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní slunečníky a doplňky Tuin

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Zahradní dekorace - dřevěná studna) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tuin), manuály 4048821005480, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.