Info o Zahrada žije: Zahradničíme s dětmi - hodnocení a parametry

Informace: Zahrada žije: Zahradničíme s dětmi Design a úpravy zahrad Smart Press

Popis produktu: Kniha Zahrada žije: Zahradničíme s dětmi:Ideální kniha pro malé zahradníky a jejich rodičeJedinečná, zábavná, naučná. Odpojte děti od přístrojů a napojte je na přírodu. Užijte si společně strávený čas!Kniha srozumitelně a zábavně vysvětluje principy zahradničení (nejen) s dětmi, poskytuje kalendářní přehled pro celý rok a slouží jako praktický manuál pro jakoukoli zahradu. Je jedinečná v tom, jak se cíleně zaměřuje na zapojení (menších i větších dětí) do veškerého dění. Nabízí spoustu inspirace, jak si v zahradě tvořivě a příjemně hrát v jakékoli sezóně. Tato hra je propojena i s opravdovým pěstováním, které bude bavit dospělé i děti a díky kterému si společně vypěstují krásnou vlastní úrodu!Celoroční životní cyklus zahrady se prolíná s konkrétními pracovními postupy a činnostmi vhodnými pro děti, formou originálních, ale přitom snadno zvládnutelných projektů. Navíc se čtenář dozví spoustu zajímavých detailů ze života zvířat i fungování rostlin. Seznámí se také s hezkými tradičními rituály, které můžeme i dnes s chutí zapojit do moderního rodinného života. A dozví se, jak proměnit svou zahradu v opravdu živé a zajímavé místo plné zeleně, květin a jedlých plodů, plné motýlů i ptáků, záhonků i skrýší: zdroj radosti, úrody a dobrodružství.Kniha je nabitá autorčinými krásnými fotografiemi z reálného pestrého roku s dětmi na zahradě, návodnými postupy a ilustracemi.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Zahrada žije: Zahradničíme s dětmi za skvělou cenu 313 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Design a úpravy zahrad na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Zahrada žije: Zahradničíme s dětmi

Lukáš
Pro mé potřeby je Smart Press Zahrada žije: Zahradničíme s dětmi skvělá volba v kategorii Design a úpravy zahrad.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Zahrada žije: Zahradničíme s dětmi od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Zahrada žije: Zahradničíme s dětmi}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Zahrada žije: Zahradničíme s dětmi mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Zahrada žije: Zahradničíme s dětmi Smart Press - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Zahrada žije: Zahradničíme s dětmi, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Zahrada žije: Zahradničíme s dětmi Smart Press na zahradu

Zahrada žije: Zahradničíme s dětmi Design a úpravy zahrad Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Zahrada žije: Zahradničíme s dětmi i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Smart Press, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 313 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Zahrada žije: Zahradničíme s dětmi na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Smart Press
- číslo EAN 9788087049921 z výroby
- produkt je v kategorii Design a úpravy zahrad


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Zahrada žije: Zahradničíme s dětmi Design a úpravy zahrad
Cena zboží
313 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Design a úpravy zahrad Smart Press

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Zahrada žije: Zahradničíme s dětmi) potřebujete dokumentaci od výrobce (Smart Press), manuály 9788087049921, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.