Info o YORK Svěrák STANDARD - hodnocení a parametry

Informace: YORK Svěrák STANDARD Svěráky YORK

Popis produktu: Svěrák YORK Svěrák STANDARD: Svěrák YORK STANDARD patří do každé dílny a připevnit jej můžete na jakýkoliv pracovní stůl čtyřmi šrouby. Robustní provedení zajišťuje excelentní odolnost a standardní povrchová úprava vydrží i nešetrné zacházení. Čelisti z vysoce kvalitní oceli získaly vysokou odolnost díky kalení 45 HRC +/- 5 HRC. Vratidlem s bezpečnostními koncovkami jednoduše a přesně ovládáte válcové vedení. Potřebujete pracovat v jiném úhlu? Díky integrované otočné desce +/- 35° s polohovacími šrouby to půjde velmi jednoduše. Součástí svěráku je i prostorná kovadlina pro další úpravy. Vybrat si můžete z několika velikostních provedení. Klíčové vlastnosti svěráku YORK STANDARDVysoce odolná kvalitní ocelVelikost kovadliny a čelistí dle zvolené variantyIntegrovaná otočná deska +/- 35° s polohovacími šroubyRobustní provedení zajišťující potřebnou stabilituDostupný v několika velikostních provedeních ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží YORK Svěrák STANDARD za skvělou cenu 1 079 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svěráky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - YORK Svěrák STANDARD

Lukáš
Pro mé potřeby je YORK YORK Svěrák STANDARD skvělá volba v kategorii Svěráky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt YORK Svěrák STANDARD od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého YORK Svěrák STANDARD}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu YORK Svěrák STANDARD mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka YORK Svěrák STANDARD YORK - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o YORK Svěrák STANDARD, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží YORK Svěrák STANDARD YORK na zahradu

YORK Svěrák STANDARD Svěráky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace YORK Svěrák STANDARD i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada YORK, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 079 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

YORK Svěrák STANDARD na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce YORK
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Svěráky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

YORK Svěrák STANDARD Svěráky
Cena zboží
1 079 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Svěráky YORK

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (YORK Svěrák STANDARD) potřebujete dokumentaci od výrobce (YORK), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.