Info o YATO YT-37301 - hodnocení a parametry

Informace: YATO YT-37301 Řezačky YATO

Popis produktu: Řezačka YATO YT-37301: Při pokládání laminátových podlah, panelů a MDF se neobejdete bez kvalitní řezačky. Yato YT-37301 disponuje robustním pákovým mechanismem, který si hravě poradí s přesnými řezy a vám usnadní a také urychlí spoustu práce. Je vyrobena z kvalitní pozinkované oceli s galvanicky upraveným povrchem. Dokáže přestřihnout materiál až do šířky 12 mm. Délka řezu je dorazem upravena na maximálně 210 mm, ale lze jej zcela sejmout pro provádění podélných řezů. Přednosti řezačky Yato YT-37301Přesné a rovné řezy lamina, panelů a MDFRobustní pákový mechanismusOstří s bezpečnostním dorazemKvalitní galvanizovaná ocelMožnost podélných řezů ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží YATO YT-37301 za skvělou cenu 1 190 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Řezačky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - YATO YT-37301

Lukáš
Pro mé potřeby je YATO YATO YT-37301 skvělá volba v kategorii Řezačky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt YATO YT-37301 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého YATO YT-37301}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu YATO YT-37301 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka YATO YT-37301 YATO - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o YATO YT-37301, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží YATO YT-37301 YATO na zahradu

YATO YT-37301 Řezačky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace YATO YT-37301 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada YATO, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 190 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

YATO YT-37301 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce YATO
- číslo EAN 5906083011788 z výroby
- produkt je v kategorii Řezačky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

YATO YT-37301 Řezačky
Cena zboží
1 190 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Řezačky YATO

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (YATO YT-37301) potřebujete dokumentaci od výrobce (YATO), manuály 5906083011788, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Řezačky - Zobrazit další produkty