Info o Yato Vrtací kladivo SDS+ 850W - hodnocení a parametry

Informace: Yato Vrtací kladivo SDS+ 850W Aku vrtačky a šroubováky Yato

Popis produktu: Vrtací kladivo je vybaveno ergonomicky tvarovanou rukojetí pokrytou protiskluzovým materiálem a prachotěsným spínačem se zvýšenou odolností, který zajišťuje snadné přepínaní směru otáček a její plynulou regulaci. Vrtací kladivo je určené pro práce se stavebními materiály jako jsou cihly, beton, kámen a dřevo. Umožňuje vrtání s příklepem nebo bez příklepu, sekání a nastavení sekáče do požadované polohy pro sekání. Značka YATO je zárukou vysoké kvality. Technické údaje: výkon: 850 W síťový kmitočet: 50 Hz max. počet otáček: 0 - 1100 otáčky: plynulá regulace max. průměr vrtání (v oceli): 13 mm max. průměr vrtání (dřevo): 40 mm max. průměr vrtání (zdivo): 26 mm příklep: ano síla příklepu: 3,0 J počet příklepů za min.: 4900ú/min typ vrtáku: SDS PLUS hmotnost: 3,6 kg stupeň ochrany: IP20 Obsah balení: 1 x vrtací kladivo SDS PLUS - 850 W ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Yato Vrtací kladivo SDS+ 850W za skvělou cenu 3 098 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Aku vrtačky a šroubováky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Yato Vrtací kladivo SDS+ 850W

Lukáš
Pro mé potřeby je Yato Yato Vrtací kladivo SDS+ 850W skvělá volba v kategorii Aku vrtačky a šroubováky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Yato Vrtací kladivo SDS+ 850W od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Yato Vrtací kladivo SDS+ 850W}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Yato Vrtací kladivo SDS+ 850W mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Yato Vrtací kladivo SDS+ 850W Yato - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Yato Vrtací kladivo SDS+ 850W, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Yato Vrtací kladivo SDS+ 850W Yato na zahradu

Yato Vrtací kladivo SDS+ 850W Aku vrtačky a šroubováky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Yato Vrtací kladivo SDS+ 850W i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Yato, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 098 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Yato Vrtací kladivo SDS+ 850W na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Yato
- číslo EAN 5906083821202 z výroby
- produkt je v kategorii Aku vrtačky a šroubováky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Yato Vrtací kladivo SDS+ 850W Aku vrtačky a šroubováky
Cena zboží
3 098 Kč
Dostupnost
31.01.2021
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Aku vrtačky a šroubováky Yato

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Yato Vrtací kladivo SDS+ 850W) potřebujete dokumentaci od výrobce (Yato), manuály 5906083821202, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.