Info o YATO PU 5,5x8mm, 5m - hodnocení a parametry

Informace: YATO PU 5,5x8mm, 5m Tlakové hadice YATO

Popis produktu: Hadice YATO PU 5,5x8mm, 5m: Sháníte kvalitní spirální vzduchovou hadici, kterou lze jednoduše napojit na kompresor? Profesionálové volí jedině vzduchovou hadici YATO. Díky materiálu polyurethan je spirální vzduchová hadice YATO odolná vůči nízkým i vysokým teplotám, můžete ji tedy použít v různých podmínkách, klidně i mimo vnitřní prostor dílny. Vzduchovou hadici YATO o délce 5 metrů zakončují rychloupínací spojky 1/4, které můžete použít jak pro běžnou potřebu v domácí dílně, tak ve výrobním závodě. Klíčové vlastnosti spirální vzduchové hadice YATOProfesionální spirální vzduchová hadice s délkou 5 mZhotovená z materiálu odolného vůči nízkým i vysokým teplotámRychloupínací spojka 1/4Hadici lze použít v domácí dílně i ve výrobním závodě ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží YATO PU 5,5x8mm, 5m za skvělou cenu 249 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tlakové hadice na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - YATO PU 5,5x8mm, 5m

Lukáš
Pro mé potřeby je YATO YATO PU 5,5x8mm, 5m skvělá volba v kategorii Tlakové hadice.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt YATO PU 5,5x8mm, 5m od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého YATO PU 5,5x8mm, 5m}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu YATO PU 5,5x8mm, 5m mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka YATO PU 5,5x8mm, 5m YATO - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o YATO PU 5,5x8mm, 5m, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží YATO PU 5,5x8mm, 5m YATO na zahradu

YATO PU 5,5x8mm, 5m Tlakové hadice Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace YATO PU 5,5x8mm, 5m i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada YATO, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 249 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

YATO PU 5,5x8mm, 5m na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce YATO
- číslo EAN 5906083242014 z výroby
- produkt je v kategorii Tlakové hadice


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

YATO PU 5,5x8mm, 5m Tlakové hadice
Cena zboží
249 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Tlakové hadice YATO

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (YATO PU 5,5x8mm, 5m) potřebujete dokumentaci od výrobce (YATO), manuály 5906083242014, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.