Info o YATO PEX-AL-PEX - hodnocení a parametry

Informace: YATO PEX-AL-PEX Ostatní YATO

Popis produktu: Lisovací kleště YATO PEX-AL-PEX: Podejte 100% výsledky a vybavte vaší dílnu kvalitními lisovacími kleštěmi YT-21735 od společnosti YATO. Tento produkt je určen pro kvalitní spojení plastového vodovodního potrubí PEX-AL-PEX, PERT-AL-PERT. V balení naleznete i výměnné čelisti U a TH. To vše je uloženo v praktickém a přehledeném plastovém pouzdru, pro snadný transport na požadované místo. Hydraulika dokáže vyvinout sílu až 60 kN. Uživatele jistě potěší, že teleskopické rukojeti a otočná hlava umožňuje pohodlnou práci i na špatně přístupných místech. Klíčové vlastnosti lisovacích kleští YATO (YT-21735)Lisovací kleště pro kvalitní spojení plastového vodovodního potrubíTeleskopické rukojetiOtočná hlavaBalení obsahuje i výměnné čelisti U a THHydraulika vyvine sílu až 60 kNPlastové pouzdro s madlem ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží YATO PEX-AL-PEX za skvělou cenu 3 399 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ostatní na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - YATO PEX-AL-PEX

Lukáš
Pro mé potřeby je YATO YATO PEX-AL-PEX skvělá volba v kategorii Ostatní.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt YATO PEX-AL-PEX od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého YATO PEX-AL-PEX}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu YATO PEX-AL-PEX mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka YATO PEX-AL-PEX YATO - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o YATO PEX-AL-PEX, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží YATO PEX-AL-PEX YATO na zahradu

YATO PEX-AL-PEX Ostatní Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace YATO PEX-AL-PEX i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada YATO, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 399 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

YATO PEX-AL-PEX na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce YATO
- číslo EAN 5906083217357 z výroby
- produkt je v kategorii Ostatní


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

YATO PEX-AL-PEX Ostatní
Cena zboží
3 399 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Ostatní YATO

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (YATO PEX-AL-PEX) potřebujete dokumentaci od výrobce (YATO), manuály 5906083217357, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.