Info o YATO Nýtovačka ruční 280mm - hodnocení a parametry

Informace: YATO Nýtovačka ruční 280mm Nýtovací YATO

Popis produktu: Nýtovací kleště YATO Nýtovačka ruční 280mm: Ruční nýtovačka značky Yato by neměla chybět v sadě žádného kutila, který pracuje s nerezovými maticovými nýty. Kleště obsahují čtyři výměnné čelisti pro nýty velikosti 2,4–4,8 mm a jsou zhotoveny z pevné CrV oceli v červeném provedení. Klíčové vlastnosti ruční nýtovačky YATOUrčená k práci s nerezovými nýty typu o velikosti 2,4 / 3,2 / 4,0 / 4,8 mmDélka 280 mmTělo z pevné oceli ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží YATO Nýtovačka ruční 280mm za skvělou cenu 459 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Nýtovací na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - YATO Nýtovačka ruční 280mm

Lukáš
Pro mé potřeby je YATO YATO Nýtovačka ruční 280mm skvělá volba v kategorii Nýtovací.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt YATO Nýtovačka ruční 280mm od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého YATO Nýtovačka ruční 280mm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu YATO Nýtovačka ruční 280mm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka YATO Nýtovačka ruční 280mm YATO - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o YATO Nýtovačka ruční 280mm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží YATO Nýtovačka ruční 280mm YATO na zahradu

YATO Nýtovačka ruční 280mm Nýtovací Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace YATO Nýtovačka ruční 280mm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada YATO, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 459 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

YATO Nýtovačka ruční 280mm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce YATO
- číslo EAN 5906083936005 z výroby
- produkt je v kategorii Nýtovací


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

YATO Nýtovačka ruční 280mm Nýtovací
Cena zboží
459 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Nýtovací YATO

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (YATO Nýtovačka ruční 280mm) potřebujete dokumentaci od výrobce (YATO), manuály 5906083936005, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.