Info o YATO Nýtovací matice ocelová M6, 20ks - hodnocení a parametry

Informace: YATO Nýtovací matice ocelová M6, 20ks Nýtovací YATO

Popis produktu: Trhací nýty YATO Nýtovací matice ocelová M6, 20ks: Sada 20 kusů nýtovacích matic Yato velikosti M6 (15 × 8,8 mm). Jsou vyrobeny z oceli a opatřeny rýhovaným límcem pro pevnější spojení a vyšší odolnost při použití v měkkých materiálech. Nýtovatelná tloušťka materiálu se pohybuje od 0,5 mm do 3 mm. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží YATO Nýtovací matice ocelová M6, 20ks za skvělou cenu 135 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Nýtovací na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - YATO Nýtovací matice ocelová M6, 20ks

Lukáš
Pro mé potřeby je YATO YATO Nýtovací matice ocelová M6, 20ks skvělá volba v kategorii Nýtovací.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt YATO Nýtovací matice ocelová M6, 20ks od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého YATO Nýtovací matice ocelová M6, 20ks}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu YATO Nýtovací matice ocelová M6, 20ks mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka YATO Nýtovací matice ocelová M6, 20ks YATO - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o YATO Nýtovací matice ocelová M6, 20ks, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží YATO Nýtovací matice ocelová M6, 20ks YATO na zahradu

YATO Nýtovací matice ocelová M6, 20ks Nýtovací Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace YATO Nýtovací matice ocelová M6, 20ks i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada YATO, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 135 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

YATO Nýtovací matice ocelová M6, 20ks na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce YATO
- číslo EAN 5906083026133 z výroby
- produkt je v kategorii Nýtovací


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

YATO Nýtovací matice ocelová M6, 20ks Nýtovací
Cena zboží
135 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Nýtovací YATO

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (YATO Nýtovací matice ocelová M6, 20ks) potřebujete dokumentaci od výrobce (YATO), manuály 5906083026133, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.