Info o YATO Nýtovací kleště pákové 410mm - hodnocení a parametry

Informace: YATO Nýtovací kleště pákové 410mm Nýtovací YATO

Popis produktu: Nýtovací kleště YATO Nýtovací kleště pákové 410mm: Kvalitní nýtovací kleště značky Yato by neměly chybět v sadě žádného kutila, který pracuje s nerezovými nebo hliníkovými maticovými nýty typu M3-M12. Jejich rukojeť je zhotovena z uhlíkaté oceli, tělo pak tvoří robustní hliník. Klíčové vlastnosti pákových nýtovacích kleští YATOPevná rukojeť, hliníkové tělo & čelisti z 40Cr oceliUrčené na práci s nerezovými nebo hliníkovými nýty typu M3-M12Délka 410 mm, hmotnost 3,2 kgPro nýty:M3, M4, M5, M6, M8, M10, M12 ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží YATO Nýtovací kleště pákové 410mm za skvělou cenu 2 490 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Nýtovací na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - YATO Nýtovací kleště pákové 410mm

Lukáš
Pro mé potřeby je YATO YATO Nýtovací kleště pákové 410mm skvělá volba v kategorii Nýtovací.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt YATO Nýtovací kleště pákové 410mm od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého YATO Nýtovací kleště pákové 410mm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu YATO Nýtovací kleště pákové 410mm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka YATO Nýtovací kleště pákové 410mm YATO - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o YATO Nýtovací kleště pákové 410mm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží YATO Nýtovací kleště pákové 410mm YATO na zahradu

YATO Nýtovací kleště pákové 410mm Nýtovací Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace YATO Nýtovací kleště pákové 410mm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada YATO, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 490 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

YATO Nýtovací kleště pákové 410mm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce YATO
- číslo EAN 5906083361296 z výroby
- produkt je v kategorii Nýtovací


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

YATO Nýtovací kleště pákové 410mm Nýtovací
Cena zboží
2 490 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Nýtovací YATO

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (YATO Nýtovací kleště pákové 410mm) potřebujete dokumentaci od výrobce (YATO), manuály 5906083361296, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.