Info o YATO Nýt hliníkový sada 400ks - hodnocení a parametry

Informace: YATO Nýt hliníkový sada 400ks Nýtovací YATO

Popis produktu: Trhací nýty YATO Nýt hliníkový sada 400ks : Kompaktní kufřík s celkem 400 kusy hliníkových trhacích nýtů v nejpoužívanějších velikostech vám bude pokaždé po ruce. Nebudete se tak muset po nýtech dlouze shánět a navíc je budete mít přehledně roztříděny vedle sebe. Sada obsahuje nýty velikosti 2,4 mm, 3,2 mm, 4 mm a 4,8 mm - všechny po 100 kusech. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží YATO Nýt hliníkový sada 400ks za skvělou cenu 249 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Nýtovací na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - YATO Nýt hliníkový sada 400ks

Lukáš
Pro mé potřeby je YATO YATO Nýt hliníkový sada 400ks skvělá volba v kategorii Nýtovací.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt YATO Nýt hliníkový sada 400ks od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého YATO Nýt hliníkový sada 400ks }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu YATO Nýt hliníkový sada 400ks mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka YATO Nýt hliníkový sada 400ks YATO - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o YATO Nýt hliníkový sada 400ks , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží YATO Nýt hliníkový sada 400ks YATO na zahradu

YATO Nýt hliníkový sada 400ks  Nýtovací Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace YATO Nýt hliníkový sada 400ks i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada YATO, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 249 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

YATO Nýt hliníkový sada 400ks na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce YATO
- číslo EAN 5906083000270 z výroby
- produkt je v kategorii Nýtovací


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

YATO Nýt hliníkový sada 400ks  Nýtovací
Cena zboží
249 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Nýtovací YATO

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (YATO Nýt hliníkový sada 400ks ) potřebujete dokumentaci od výrobce (YATO), manuály 5906083000270, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.