Info o XXL elektrická deka a ohřev postele - hodnocení a parametry

Informace: XXL elektrická deka a ohřev postele Deky Kokiska

Popis produktu: XXL elektrická deka a ohřev postele Elektrická topná přikrývka s extra velkými rozměry 160 x 140 cm. Vhodná pro dvě osoby a alergiky. Kdo nespí rád v teplé posteli a užívá si pohodlí pod dekou? Spí se lépe a cítíte se dobře. Zvlášť v zimě musíte často postel vyhřát vlastním tělem. Zde pomáhá vyhřívaná podložka nebo elektrická přikrývka. Takže postel je již vyhřátá, když jdete spát a okamžitě můžete usnout bez mrznutí. Tato elektrická deka má také ochranu proti přehřátí, takže je po celou noc bezpečným společníkem. Detail produktu: vhodná pro alergiky teplo a speciální tkanina redukují roztoče díky rychlému ohřevu rychle dosahuje příjemné teploty drátové dálkové ovládání s praktickým zobrazením funkcí velikost 160 x 140 cm, takže je vhodná pro dvě osoby výkon: 60 W (fáze ohřevu 100 W) Obsah balení: 1 x elektrická deka ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží XXL elektrická deka a ohřev postele za skvělou cenu 882 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Deky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - XXL elektrická deka a ohřev postele

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska XXL elektrická deka a ohřev postele skvělá volba v kategorii Deky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt XXL elektrická deka a ohřev postele od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého XXL elektrická deka a ohřev postele}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu XXL elektrická deka a ohřev postele mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka XXL elektrická deka a ohřev postele Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o XXL elektrická deka a ohřev postele, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží XXL elektrická deka a ohřev postele Kokiska na zahradu

XXL elektrická deka a ohřev postele Deky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace XXL elektrická deka a ohřev postele i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 882 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

XXL elektrická deka a ohřev postele na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN 4250410301891 z výroby
- produkt je v kategorii Deky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

XXL elektrická deka a ohřev postele Deky
Cena zboží
882 Kč
Dostupnost
(Skladem) 07.07.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Deky Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (XXL elektrická deka a ohřev postele) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály 4250410301891, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.