Info o WolgaWave KALIFORNIE 39140 Kancelářská židle - křeslo - hodnocení a parametry

Informace: WolgaWave KALIFORNIE 39140 Kancelářská židle - křeslo Kancelářská křesla WolgaWave

Popis produktu: Kancelářská židle KALIFORNIE luxusního designu nabízí za více než příjemnou cenu nejen reprezentativní kožený vzhled, ale má také kvalitní mechaniku a univerzální tvary, které budou vyhovovat většině uživatelů. Základem židle je tradičně robustní kovový chromovaný kříž, který se opírá do pětice šetrných plastových koleček, vhodných pro většinu podlahovin. Spolu s výkonným pístem zajišťuje tato základna židli Kalifornie nosnost 120 kg. Píst pro nastavení výšky sezení v rozsahu 47 – 55 cm lze ovládat pohodlně zpod sedáku, stejně jako ovládání úhlu sklopení opěradla židle. Židle má prověřený synchronní mechanismus, který kromě již zmíněného polohování nabízí také stále více populární houpání. U toho lze plynule regulovat přítlak pružiny, takže si můžete vybrat rozsah od mírného pohupování až po zcela volný opěrák, s nímž si řádně protáhnete zádové svalstvo. Při dlouhém sezení Vám pohodlí zajistí měkké polstrování, kterým je vybaven jak anatomicky tvarovaný sedák židle Kalifornie, tak její opěradlo. Předloktí si můžete opřít o pevně uchycené područky ve stylovém černo-chromovaném provedení. Opěrák patří mezi ty vyšší, takže nabídne rovnoměrnou oporu celé plochy zad. Chromovaný kovový základ je u kancelářské židle Kalifornie stylově doplněn prošívanou černou ekokůží – moderním, odolným a snadno udržovatelným materiálem, který vzhledem i na dotek výrazně připomíná klasickou přírodní kůži.   Technické údaje: výška sedáku od země: 42-50 cm nosnost: 120 kg celková šířka: 56 cm celková výška: 109-117 cm celková hloubka: 58 cm materiál opěráku: eko-kůže, eko-kůže materiál sedáku: eko-kůže, eko-kůže typ mechanismu: synchronní   Obsah balení: 1x kancelářská židle KALIFORNIE ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží WolgaWave KALIFORNIE 39140 Kancelářská židle - křeslo za skvělou cenu 2 116 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kancelářská křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - WolgaWave KALIFORNIE 39140 Kancelářská židle - křeslo

Lukáš
Pro mé potřeby je WolgaWave WolgaWave KALIFORNIE 39140 Kancelářská židle - křeslo skvělá volba v kategorii Kancelářská křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt WolgaWave KALIFORNIE 39140 Kancelářská židle - křeslo od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého WolgaWave KALIFORNIE 39140 Kancelářská židle - křeslo}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu WolgaWave KALIFORNIE 39140 Kancelářská židle - křeslo mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka WolgaWave KALIFORNIE 39140 Kancelářská židle - křeslo WolgaWave - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o WolgaWave KALIFORNIE 39140 Kancelářská židle - křeslo, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží WolgaWave KALIFORNIE 39140 Kancelářská židle - křeslo WolgaWave na zahradu

WolgaWave KALIFORNIE 39140 Kancelářská židle - křeslo Kancelářská křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace WolgaWave KALIFORNIE 39140 Kancelářská židle - křeslo i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz WolgaWave, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 116 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

WolgaWave KALIFORNIE 39140 Kancelářská židle - křeslo na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce WolgaWave
- číslo EAN AD39140 z výroby
- produkt je v kategorii Kancelářská křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

WolgaWave KALIFORNIE 39140 Kancelářská židle - křeslo Kancelářská křesla
Cena zboží
2 116 Kč
Dostupnost
(Skladem) 20.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Kancelářská křesla WolgaWave

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (WolgaWave KALIFORNIE 39140 Kancelářská židle - křeslo) potřebujete dokumentaci od výrobce (WolgaWave), manuály AD39140, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.