Info o WolgaWave ALJAŠKA 2279 Kancelářská židle - křeslo - hodnocení a parametry

Informace: WolgaWave ALJAŠKA 2279 Kancelářská židle - křeslo Kancelářská křesla WolgaWave

Popis produktu: Kancelářská židle ALJAŠKA je skutečně základním modelem naší nabídky, čemuž odpovídá její skvělá cena. Co se vybavení týče ovšem směle konkuruje dražším modelům. Nabízí houpání, síťované opěradlo, ergonomické područky a elegantní vzhled. Židle se opírá o plastovou bázi s pěticí nylonových koleček. Ta zaručují jak tichý pohyb, tak ochranu náchylných podlahových krytin. Tento základ dává židli Aljaška nosnost 120 kg. Navzdory velmi nízké ceně je židle vybavena kvalitním synchronním mechanismem. Ten nabízí nejen potřebnémožnosti nastavení, ale také velmi populární houpání. U něj si můžete nastavit tuhost a podle toho se při práci pohupovat, nebo si jen pořádně protáhnout záda. Obojí je velmi prospěšné jak pro vaše svalstvo, tak pro koncentraci na práci. Komfortní posaz zajistí rozměrný sedák (48 × 48 cm) s měkkým polstrováním z kvalitní pěny. Sedák se na pístu pohybuje v rozmezí 10 cm, což umožňuje nastavení výšky sezení od 46 do 56 cm nad zemí. Po stranách je pak doplněn rozměrnými opěrkami rukou. Ty jsou prohnuté a zkosené pro maximální pohodlí. Opěradlo židle patří mezi středně vysoká a poskytuje kvalitní ergonomické vlastnosti. Vynikající je výrazné prohnutí pro podporu bederní páteře, které se markantně podílí na kvalitě posazu. Pomáhá předcházet bolestem kříže a zad celkově. Výplet opěráku je tvořen populární prodyšnou síťovinou v černé barvě. Ta nejen zpříjemní dlouhé hodiny sezeníodvětráváním, ale také se perfektně vytvaruje dle vašich zad. Ani po dlouhé době tak nebude nikde tlačit.   synchronní mechanismus s houpáním a nastavením tuhosti prodyšný opěrák s výpletem ze síťoviny anatomické opěrky rukou nastavení sklonu opěráku a výšky sedáku vyztužené uchycení opěráku   Technické údaje: výška sedáku od země: 45-55 cm celková šířka: 57,5 celková výška: 95,5-105,5 cm celková hloubka 59 cm typ mechanismu: synchronní funkce mechanismu: nastavení výšky sedáku, sklon opěráku nosnost židle: 120 kg celková šířka židle: 58 cm hmotnost židle: 10 kg výška sedáku od zěmě: 46-56 cm hloubka sedáku: 48 cm šířka sedáku: 48 cm   Obsah balení: 1x kancelářská židle ALJAŠKA ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží WolgaWave ALJAŠKA 2279 Kancelářská židle - křeslo za skvělou cenu 1 354 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kancelářská křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - WolgaWave ALJAŠKA 2279 Kancelářská židle - křeslo

Lukáš
Pro mé potřeby je WolgaWave WolgaWave ALJAŠKA 2279 Kancelářská židle - křeslo skvělá volba v kategorii Kancelářská křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt WolgaWave ALJAŠKA 2279 Kancelářská židle - křeslo od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého WolgaWave ALJAŠKA 2279 Kancelářská židle - křeslo}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu WolgaWave ALJAŠKA 2279 Kancelářská židle - křeslo mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka WolgaWave ALJAŠKA 2279 Kancelářská židle - křeslo WolgaWave - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o WolgaWave ALJAŠKA 2279 Kancelářská židle - křeslo, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží WolgaWave ALJAŠKA 2279 Kancelářská židle - křeslo WolgaWave na zahradu

WolgaWave ALJAŠKA 2279 Kancelářská židle - křeslo Kancelářská křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace WolgaWave ALJAŠKA 2279 Kancelářská židle - křeslo i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz WolgaWave, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 354 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

WolgaWave ALJAŠKA 2279 Kancelářská židle - křeslo na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce WolgaWave
- číslo EAN AD2279 z výroby
- produkt je v kategorii Kancelářská křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

WolgaWave ALJAŠKA 2279 Kancelářská židle - křeslo Kancelářská křesla
Cena zboží
1 354 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Kancelářská křesla WolgaWave

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (WolgaWave ALJAŠKA 2279 Kancelářská židle - křeslo) potřebujete dokumentaci od výrobce (WolgaWave), manuály AD2279, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.