Info o White Label Living Tmavě modrý kulatý smaltovaný odkládací stolek WLL Celina - hodnocení a parametry

Informace: White Label Living Tmavě modrý kulatý smaltovaný odkládací stolek WLL Celina Konferenční stolky White Label Living

Popis produktu:

Odkládací stolek WLL Celina - to je přesně to, co potřebujete k tomu, abyste dovedli svůj moderní interiér k dokonalosti. Jemná kovová podnož ve zlaté barvě vytváří společně se smaltovanou tmavě modrou deskou elegantní spojení. Stolek bude nejlépe ladit s jemnými chladnými odstíny barev.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží White Label Living Tmavě modrý kulatý smaltovaný odkládací stolek WLL Celina za skvělou cenu 2 458 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - White Label Living Tmavě modrý kulatý smaltovaný odkládací stolek WLL Celina

Lukáš
Pro mé potřeby je White Label Living White Label Living Tmavě modrý kulatý smaltovaný odkládací stolek WLL Celina skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt White Label Living Tmavě modrý kulatý smaltovaný odkládací stolek WLL Celina od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého White Label Living Tmavě modrý kulatý smaltovaný odkládací stolek WLL Celina}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu White Label Living Tmavě modrý kulatý smaltovaný odkládací stolek WLL Celina mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka White Label Living Tmavě modrý kulatý smaltovaný odkládací stolek WLL Celina White Label Living - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o White Label Living Tmavě modrý kulatý smaltovaný odkládací stolek WLL Celina, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží White Label Living Tmavě modrý kulatý smaltovaný odkládací stolek WLL Celina White Label Living na zahradu

White Label Living Tmavě modrý kulatý smaltovaný odkládací stolek WLL Celina Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace White Label Living Tmavě modrý kulatý smaltovaný odkládací stolek WLL Celina i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz White Label Living, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 458 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

White Label Living Tmavě modrý kulatý smaltovaný odkládací stolek WLL Celina na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce White Label Living
- číslo EAN 8718548048003 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

White Label Living Tmavě modrý kulatý smaltovaný odkládací stolek WLL Celina Konferenční stolky
Cena zboží
2 458 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky White Label Living

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (White Label Living Tmavě modrý kulatý smaltovaný odkládací stolek WLL Celina) potřebujete dokumentaci od výrobce (White Label Living), manuály 8718548048003, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.