Info o White Label Living Modré sametové lounge křeslo WLL BON - hodnocení a parametry

Informace: White Label Living Modré sametové lounge křeslo WLL BON Křesla White Label Living

Popis produktu:

Designové sametové lounge křeslo Bon nabízí výjimečné pohodlí a výborně doplní vaši pracovnu i obývací pokoj. Jemná sametová látka v modrém odstínu tvoří společně s černou podnoží velmi působivou kombinaci, která vnese do každého interiéru prvek elegance a závan aktuálních trendů. Dopřejte si stylový odpočinek, například s oblíbenou knihou v ruce, ve společnosti křesla Bon.

 

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží White Label Living Modré sametové lounge křeslo WLL BON za skvělou cenu 7 625 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - White Label Living Modré sametové lounge křeslo WLL BON

Lukáš
Pro mé potřeby je White Label Living White Label Living Modré sametové lounge křeslo WLL BON skvělá volba v kategorii Křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt White Label Living Modré sametové lounge křeslo WLL BON od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého White Label Living Modré sametové lounge křeslo WLL BON}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu White Label Living Modré sametové lounge křeslo WLL BON mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka White Label Living Modré sametové lounge křeslo WLL BON White Label Living - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o White Label Living Modré sametové lounge křeslo WLL BON, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží White Label Living Modré sametové lounge křeslo WLL BON White Label Living na zahradu

White Label Living Modré sametové lounge křeslo WLL BON Křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace White Label Living Modré sametové lounge křeslo WLL BON i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz White Label Living, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 7 625 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

White Label Living Modré sametové lounge křeslo WLL BON na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce White Label Living
- číslo EAN 8718548049703 z výroby
- produkt je v kategorii Křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

White Label Living Modré sametové lounge křeslo WLL BON Křesla
Cena zboží
7 625 Kč
Dostupnost
08.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Křesla White Label Living

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (White Label Living Modré sametové lounge křeslo WLL BON) potřebujete dokumentaci od výrobce (White Label Living), manuály 8718548049703, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.