Info o White Label Living Černý jednoduchý kovový odkládací stolek WLL Lily - hodnocení a parametry

Informace: White Label Living Černý jednoduchý kovový odkládací stolek WLL Lily Konferenční stolky White Label Living

Popis produktu:

Designový unikát! Přesně to znamená odkládací stolek WLL Lily. Svým originálním přírodním vzhledem zaujme především nadšence minimalismu. Kovová konstrukce ve tvaru leknínových listů vnese do vašeho domova krásu přírody. Jedinečný kousek můžete libovolně doladit s dalšími stolky ze série WLL Lily.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

 

 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží White Label Living Černý jednoduchý kovový odkládací stolek WLL Lily za skvělou cenu 1 778 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - White Label Living Černý jednoduchý kovový odkládací stolek WLL Lily

Lukáš
Pro mé potřeby je White Label Living White Label Living Černý jednoduchý kovový odkládací stolek WLL Lily skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt White Label Living Černý jednoduchý kovový odkládací stolek WLL Lily od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého White Label Living Černý jednoduchý kovový odkládací stolek WLL Lily}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu White Label Living Černý jednoduchý kovový odkládací stolek WLL Lily mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka White Label Living Černý jednoduchý kovový odkládací stolek WLL Lily White Label Living - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o White Label Living Černý jednoduchý kovový odkládací stolek WLL Lily, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží White Label Living Černý jednoduchý kovový odkládací stolek WLL Lily White Label Living na zahradu

White Label Living Černý jednoduchý kovový odkládací stolek WLL Lily Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace White Label Living Černý jednoduchý kovový odkládací stolek WLL Lily i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz White Label Living, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 778 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

White Label Living Černý jednoduchý kovový odkládací stolek WLL Lily na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce White Label Living
- číslo EAN 8718548049598 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

White Label Living Černý jednoduchý kovový odkládací stolek WLL Lily Konferenční stolky
Cena zboží
1 778 Kč
Dostupnost
15.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky White Label Living

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (White Label Living Černý jednoduchý kovový odkládací stolek WLL Lily) potřebujete dokumentaci od výrobce (White Label Living), manuály 8718548049598, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.