Info o Wagner Handi-Roller 550 - hodnocení a parametry

Informace: Wagner Handi-Roller 550 Příslušenství Wagner

Popis produktu: Příslušenství Wagner Handi-Roller 550: Malování je pro některý oblíbenou činností, avšak pro některé bohužel. Stříkající barva je všude tam, kde nemá být a výsledky ruční práce jsou často neuspokojivé. Abychom vám tuto činnost ulehčili a zpříjemnili, vyzkoušejte tento šikovný malířský váleček Wagner Handi-Roller 550.  Klíčové vlastnosti malířského válečku Wagner Handi-RollerPraktický malířský váleček se zásobníkem na barvuZásobník na barvu o objemu 550 mlPumpičkový systém dávkování do válečkuTeleskopická rukojeť - lze vysunout až na 1,7 mŠířka válečku je 230 mm Wagner Handi-Roller - skvělý pomocník při malováníHlavní specialitou Wagner Handi-Roller je především to, že má v sobě zabudovaný zásobník na barvu o objemu 550 ml, takže se nebudete muset neustále ohýbat do kbelíku, namáčet a otírat váleček. Barva se ze zásobníku do válečku nanáší jednoduše zevnitř pomocí pumpičkového systému a vydrží tak na cca 5m2 zdi. Navíc lze délku násady prodloužit až na 1,7 m, tudíž zvládnete natřít téměř vše bezpečně ze země. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Wagner Handi-Roller 550 za skvělou cenu 1 090 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Wagner Handi-Roller 550

Lukáš
Pro mé potřeby je Wagner Wagner Handi-Roller 550 skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Wagner Handi-Roller 550 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Wagner Handi-Roller 550}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Wagner Handi-Roller 550 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Wagner Handi-Roller 550 Wagner - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Wagner Handi-Roller 550, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Wagner Handi-Roller 550 Wagner na zahradu

Wagner Handi-Roller 550 Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Wagner Handi-Roller 550 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Wagner, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 090 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Wagner Handi-Roller 550 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Wagner
- číslo EAN 4004025020407 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Wagner Handi-Roller 550 Příslušenství
Cena zboží
1 090 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství Wagner

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Wagner Handi-Roller 550) potřebujete dokumentaci od výrobce (Wagner), manuály 4004025020407, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Příslušenství - Zobrazit další produkty