Info o Vysoké záhony: Chytře zahradničit a bohatě sklízet - hodnocení a parametry

Informace: Vysoké záhony: Chytře zahradničit a bohatě sklízet Design a úpravy zahrad Vašut

Popis produktu: Kniha Vysoké záhony: Chytře zahradničit a bohatě sklízet: Vysoké záhony nejsou jen dobrodiním pro záda, ale jsou v zahradě i krásným architektonickým prvkem. Snadno se staví, přinášejí vysoké výnosy nebo poslouží jako okrasné záhony, poutající pozornost. Co o tom víme: Všechno, co potřebujete o vysokých záhonech vědět – od výběru místa a stavby až po osazení rostlinami a péči o ně. Praktické rady: Od klasických po moderní – najdete tu snadno uskutečnitelné kreativní nápady pro uspořádání vaší zahrady s vysokými záhony. Nabídka rostlin: Zelenina, bylinky, ovocné a okrasné rostliny. Dozvíte se, které druhy a odrůdy se ve vysokých záhonech dobře cítí a jak se k sobě hodí. Úspěch zaručen: Osm zlatých pravidel, s nimiž se vám všechno podaří. Zkuste trochu jiné uspořádání zahrady a budete chytře zahradničit a bohatě sklízet... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Vysoké záhony: Chytře zahradničit a bohatě sklízet za skvělou cenu 125 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Design a úpravy zahrad na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Vysoké záhony: Chytře zahradničit a bohatě sklízet

Lukáš
Pro mé potřeby je Vašut Vysoké záhony: Chytře zahradničit a bohatě sklízet skvělá volba v kategorii Design a úpravy zahrad.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Vysoké záhony: Chytře zahradničit a bohatě sklízet od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Vysoké záhony: Chytře zahradničit a bohatě sklízet}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Vysoké záhony: Chytře zahradničit a bohatě sklízet mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Vysoké záhony: Chytře zahradničit a bohatě sklízet Vašut - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Vysoké záhony: Chytře zahradničit a bohatě sklízet, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Vysoké záhony: Chytře zahradničit a bohatě sklízet Vašut na zahradu

Vysoké záhony: Chytře zahradničit a bohatě sklízet Design a úpravy zahrad Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Vysoké záhony: Chytře zahradničit a bohatě sklízet i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Vašut, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 125 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Vysoké záhony: Chytře zahradničit a bohatě sklízet na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Vašut
- číslo EAN 9788072369904 z výroby
- produkt je v kategorii Design a úpravy zahrad


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Vysoké záhony: Chytře zahradničit a bohatě sklízet Design a úpravy zahrad
Cena zboží
125 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Design a úpravy zahrad Vašut

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Vysoké záhony: Chytře zahradničit a bohatě sklízet) potřebujete dokumentaci od výrobce (Vašut), manuály 9788072369904, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.