Info o Vyrobte zábavnou knihu svému dítěti - hodnocení a parametry

Informace: Vyrobte zábavnou knihu svému dítěti Hobby Grada

Popis produktu: Kniha Vyrobte zábavnou knihu svému dítěti:Děti si pomocí suchých zipů, patentek, cvočků, knoflíků, tkaniček a mnoho dalšího procvičí jemnou motoriku, zapojí zrak i hmat a nezapomenou ani na poznávání barev a tvarů. Ušijte knihu přímo na míru svému dítěti, které tak bude mít něco, co nikdo jiný na světě nemá. Fantazii se meze nekladou, stačí se jen inspirovat touto publikací. Poradíme vám, jak postupovat, co je možné kombinovat apod. Zábava pro vás i vaše dítě!... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Vyrobte zábavnou knihu svému dítěti za skvělou cenu 231 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Hobby na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Vyrobte zábavnou knihu svému dítěti

Lukáš
Pro mé potřeby je Grada Vyrobte zábavnou knihu svému dítěti skvělá volba v kategorii Hobby.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Vyrobte zábavnou knihu svému dítěti od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Vyrobte zábavnou knihu svému dítěti}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Vyrobte zábavnou knihu svému dítěti mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Vyrobte zábavnou knihu svému dítěti Grada - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Vyrobte zábavnou knihu svému dítěti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Vyrobte zábavnou knihu svému dítěti Grada na zahradu

Vyrobte zábavnou knihu svému dítěti Hobby Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Vyrobte zábavnou knihu svému dítěti i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Grada, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 231 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Vyrobte zábavnou knihu svému dítěti na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Grada
- číslo EAN 9788024758312 z výroby
- produkt je v kategorii Hobby


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Vyrobte zábavnou knihu svému dítěti Hobby
Cena zboží
231 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Hobby Grada

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Vyrobte zábavnou knihu svému dítěti) potřebujete dokumentaci od výrobce (Grada), manuály 9788024758312, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.