Info o Výhonky a mikrozelenina: 70 prvotřídních superpotravin z vlastní kuchyňské zahrádky - hodnocení a parametry

Informace: Výhonky a mikrozelenina: 70 prvotřídních superpotravin z vlastní kuchyňské zahrádky Design a úpravy zahrad Grada

Popis produktu: Kniha Výhonky a mikrozelenina: 70 prvotřídních superpotravin z vlastní kuchyňské zahrádky:Skvělé rady a návody, jak na to, abyste už za pár dní měli po ruce chutný potravinový doplněk, vhodný do salátů, polévek, na sendviče, do müsli či do koktejlů. Představeny jsou rostliny, které lze doma pěstovat třeba na parapetu.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Výhonky a mikrozelenina: 70 prvotřídních superpotravin z vlastní kuchyňské zahrádky za skvělou cenu 138 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Design a úpravy zahrad na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Výhonky a mikrozelenina: 70 prvotřídních superpotravin z vlastní kuchyňské zahrádky

Lukáš
Pro mé potřeby je Grada Výhonky a mikrozelenina: 70 prvotřídních superpotravin z vlastní kuchyňské zahrádky skvělá volba v kategorii Design a úpravy zahrad.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Výhonky a mikrozelenina: 70 prvotřídních superpotravin z vlastní kuchyňské zahrádky od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Výhonky a mikrozelenina: 70 prvotřídních superpotravin z vlastní kuchyňské zahrádky}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Výhonky a mikrozelenina: 70 prvotřídních superpotravin z vlastní kuchyňské zahrádky mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Výhonky a mikrozelenina: 70 prvotřídních superpotravin z vlastní kuchyňské zahrádky Grada - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Výhonky a mikrozelenina: 70 prvotřídních superpotravin z vlastní kuchyňské zahrádky, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Výhonky a mikrozelenina: 70 prvotřídních superpotravin z vlastní kuchyňské zahrádky Grada na zahradu

Výhonky a mikrozelenina: 70 prvotřídních superpotravin z vlastní kuchyňské zahrádky Design a úpravy zahrad Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Výhonky a mikrozelenina: 70 prvotřídních superpotravin z vlastní kuchyňské zahrádky i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Grada, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 138 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Výhonky a mikrozelenina: 70 prvotřídních superpotravin z vlastní kuchyňské zahrádky na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Grada
- číslo EAN 9788027106417 z výroby
- produkt je v kategorii Design a úpravy zahrad


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Výhonky a mikrozelenina: 70 prvotřídních superpotravin z vlastní kuchyňské zahrádky Design a úpravy zahrad
Cena zboží
138 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Design a úpravy zahrad Grada

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Výhonky a mikrozelenina: 70 prvotřídních superpotravin z vlastní kuchyňské zahrádky) potřebujete dokumentaci od výrobce (Grada), manuály 9788027106417, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.