Info o Výcvik beze slov: Trénink pomocí metody prázdné ruky (handtouch) - hodnocení a parametry

Informace: Výcvik beze slov: Trénink pomocí metody prázdné ruky (handtouch) Kynologie, psi Esence

Popis produktu: Kniha Výcvik beze slov: Trénink pomocí metody prázdné ruky (handtouch):Základní příručka o tréninku psa technikou tzv. prázdné ruky, která spojuje prvky cvičení a hry. Z kombinace klasických výchovných podnětů, dogdancingu, psích triků a handtouch tréninku vznikla metoda, pomocí níž si psi hravým způsobem, téměř sami od sebe a s velkou radostí pro obě strany, budují úzký vztah ke svému majiteli. Naučí se pomocí očního kontaktu zeptat, co se bude dělat dál, nerozhodovat sami, ale řídit se podle svého majitele, aniž by ho ten musel neustále okřikovat. Metoda je vhodná i pro trénink handicapovaných či neurotických zvířat.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Výcvik beze slov: Trénink pomocí metody prázdné ruky (handtouch) za skvělou cenu 199 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kynologie, psi na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Výcvik beze slov: Trénink pomocí metody prázdné ruky (handtouch)

Lukáš
Pro mé potřeby je Esence Výcvik beze slov: Trénink pomocí metody prázdné ruky (handtouch) skvělá volba v kategorii Kynologie, psi.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Výcvik beze slov: Trénink pomocí metody prázdné ruky (handtouch) od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Výcvik beze slov: Trénink pomocí metody prázdné ruky (handtouch)}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Výcvik beze slov: Trénink pomocí metody prázdné ruky (handtouch) mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Výcvik beze slov: Trénink pomocí metody prázdné ruky (handtouch) Esence - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Výcvik beze slov: Trénink pomocí metody prázdné ruky (handtouch), nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Výcvik beze slov: Trénink pomocí metody prázdné ruky (handtouch) Esence na zahradu

Výcvik beze slov: Trénink pomocí metody prázdné ruky (handtouch) Kynologie, psi Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Výcvik beze slov: Trénink pomocí metody prázdné ruky (handtouch) i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Esence, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 199 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Výcvik beze slov: Trénink pomocí metody prázdné ruky (handtouch) na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Esence
- číslo EAN 9788075494122 z výroby
- produkt je v kategorii Kynologie, psi


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Výcvik beze slov: Trénink pomocí metody prázdné ruky (handtouch) Kynologie, psi
Cena zboží
199 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Kynologie, psi Esence

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Výcvik beze slov: Trénink pomocí metody prázdné ruky (handtouch)) potřebujete dokumentaci od výrobce (Esence), manuály 9788075494122, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.