Info o Vrták do dřeva nebozezový - 18x460mm - hodnocení a parametry

Informace: Vrták do dřeva nebozezový - 18x460mm Vrtáky do dřeva Ostatní

Popis produktu: Vrták do dřeva nebozezový délka: v tabulce s variantami průměr: v tabulce s variantami ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kutil.cz nabízí zboží Vrták do dřeva nebozezový - 18x460mm za skvělou cenu 193 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vrtáky do dřeva na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Vrták do dřeva nebozezový - 18x460mm

Lukáš
Pro mé potřeby je Ostatní Vrták do dřeva nebozezový - 18x460mm skvělá volba v kategorii Vrtáky do dřeva.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Vrták do dřeva nebozezový - 18x460mm od xkrát prověřeného e-shopu kutil.cz.


Honza
Na kutil.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Vrták do dřeva nebozezový - 18x460mm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Vrták do dřeva nebozezový - 18x460mm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Vrták do dřeva nebozezový - 18x460mm Ostatní - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Vrták do dřeva nebozezový - 18x460mm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Vrták do dřeva nebozezový - 18x460mm Ostatní na zahradu

Vrták do dřeva nebozezový - 18x460mm Vrtáky do dřeva Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Vrták do dřeva nebozezový - 18x460mm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kutil.cz Ostatní, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 193 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Vrták do dřeva nebozezový - 18x460mm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Ostatní
- číslo EAN 8591401460187 z výroby
- produkt je v kategorii Vrtáky do dřeva


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kutil.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Vrták do dřeva nebozezový - 18x460mm Vrtáky do dřeva
Cena zboží
193 Kč
Dostupnost
(Skladem) 22.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz
Doručení Vrtáky do dřeva Ostatní

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Vrták do dřeva nebozezový - 18x460mm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Ostatní), manuály 8591401460187, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kutil.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.