Info o Vorel Žebřík MULTIFUNKČNÍ 4x3 - hodnocení a parametry

Informace: Vorel Žebřík MULTIFUNKČNÍ 4x3 Žebříky Vorel

Popis produktu: Víceúčelový skládací žebřík, splňuje požadavky evropské normy EN131. Skládá se ze čtyř segmentů spojených pevnými klouby. Všechny spoje mají zámky, které umožňují snadno měnit konfiguraci žebříku. Boky žebříku jsou vyrobeny z ocelových profilů, které jsou pevnější než hliník stejného provedení. Příčky jsou pak hliníkové a jejich povrch je protiskluzový. Pro vysokou stabilitu je na každé straně žebříku stabilizátor s gumovými nohami. Žebřík se snadno přepravuje nebo skladuje. Možnosti složení žebříku: rovný žebřík - výška 3,4 m malířské štafle - výška 1,66 m lešení (spolu s podlážkami TO-17705) - výška 0,9, šířka 1,4 metru rovný žebřík zalomený „pod okap" - výška 2,5 metru schodiště - umožňuje různé kombinace pro práci na schodech Technické údaje: počet příček: 12 (4 x 3 příčky) max. výška: 3,4 m rozměry ve složeném stavu: 93,5 x 34,5 x 27 cm hmotnost: 16 kg nosnost: 150 kg materiál: hliník, ocel barva: stříbrná normy: EN131 Obsah balení: 1 x multifunkční žebřík - 3,4 m ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Vorel Žebřík MULTIFUNKČNÍ 4x3 za skvělou cenu 2 355 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Žebříky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Vorel Žebřík MULTIFUNKČNÍ 4x3

Lukáš
Pro mé potřeby je Vorel Vorel Žebřík MULTIFUNKČNÍ 4x3 skvělá volba v kategorii Žebříky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Vorel Žebřík MULTIFUNKČNÍ 4x3 od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Vorel Žebřík MULTIFUNKČNÍ 4x3}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Vorel Žebřík MULTIFUNKČNÍ 4x3 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Vorel Žebřík MULTIFUNKČNÍ 4x3 Vorel - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Vorel Žebřík MULTIFUNKČNÍ 4x3, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Vorel Žebřík MULTIFUNKČNÍ 4x3 Vorel na zahradu

Vorel Žebřík MULTIFUNKČNÍ 4x3 Žebříky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Vorel Žebřík MULTIFUNKČNÍ 4x3 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Vorel, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 355 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Vorel Žebřík MULTIFUNKČNÍ 4x3 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Vorel
- číslo EAN 5906083177040 z výroby
- produkt je v kategorii Žebříky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Vorel Žebřík MULTIFUNKČNÍ 4x3 Žebříky
Cena zboží
2 355 Kč
Dostupnost
27.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Žebříky Vorel

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Vorel Žebřík MULTIFUNKČNÍ 4x3) potřebujete dokumentaci od výrobce (Vorel), manuály 5906083177040, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.