Info o Vonný vosk do aromalampy Goose Creek Burákové sladké máslo - hodnocení a parametry

Informace: Vonný vosk do aromalampy Goose Creek Burákové sladké máslo Svíčky a aromalampy Goose Creek

Popis produktu: Příjemné posezení s blízkými u šálku čaje. Pečení koláče. Čtení pohádkové knížky pod dekou. Tyhle kouzelné momenty rozehřívají naše srdce a jsou také nevyčerpatelným zdrojem inspirace pro okouzlující vůně Goose Creek. Vonný vosk je pečlivě zabalený v plastové krabičce s víčkem, ze kterého vždy odlomíte jeden kus a vložíte do aromalampy. Výhodou vosků je možnost znovupoužití - po dohoření vosk ztuhne a můžete ho poté znovu použít. Není ani zapotřebí vosk dolévat vodou. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Vonný vosk do aromalampy Goose Creek Burákové sladké máslo za skvělou cenu 169 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svíčky a aromalampy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Vonný vosk do aromalampy Goose Creek Burákové sladké máslo

Lukáš
Pro mé potřeby je Goose Creek Vonný vosk do aromalampy Goose Creek Burákové sladké máslo skvělá volba v kategorii Svíčky a aromalampy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Vonný vosk do aromalampy Goose Creek Burákové sladké máslo od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Vonný vosk do aromalampy Goose Creek Burákové sladké máslo}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Vonný vosk do aromalampy Goose Creek Burákové sladké máslo mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Vonný vosk do aromalampy Goose Creek Burákové sladké máslo Goose Creek - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Vonný vosk do aromalampy Goose Creek Burákové sladké máslo, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Vonný vosk do aromalampy Goose Creek Burákové sladké máslo Goose Creek na zahradu

Vonný vosk do aromalampy Goose Creek Burákové sladké máslo Svíčky a aromalampy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Vonný vosk do aromalampy Goose Creek Burákové sladké máslo i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Goose Creek, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 169 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Vonný vosk do aromalampy Goose Creek Burákové sladké máslo na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Goose Creek
- číslo EAN 814630020129 z výroby
- produkt je v kategorii Svíčky a aromalampy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Vonný vosk do aromalampy Goose Creek Burákové sladké máslo Svíčky a aromalampy
Cena zboží
169 Kč
Dostupnost
25.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Svíčky a aromalampy Goose Creek

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Vonný vosk do aromalampy Goose Creek Burákové sladké máslo) potřebujete dokumentaci od výrobce (Goose Creek), manuály 814630020129, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.